SK Rakovník – Beroun 0:2

Obě družstva vstoupila do utkání aktivně, v úvodu ale více hrozili domácí fotbalisté, kteří ale nedokázali zamířit mezi tyče. Po čtvrthodině hry se do zakončení dostali i hosté, Horel ale dvakrát neuspěl. Zhruba od dvacáté minuty začali mít Berounští navrch a v 31. minutě se také dostali do vedení. Šíma přihrál v šestnáctce volnému Němcovi, který nedal domácímu brankáři šanci na úspěch – 0:1. Poté mohli hosté své vedení zvýšit, své šance ale neproměnili. Po změně stran si Beroun vypracoval značnou převahu, ze které ale hosté dlouho nedokázali nic vytěžit. O vzruch se tak postaral v 57. minutě střídající Tvrz, který pobyl na hřišti pouhé tři minuty a po zbytečném faulu byl vyloučen. Berounští využili početní výhodu po deseti minutách, když na trestný kop Pobiše v houštině hráčů před Kuklovou svatyní nejvýše vyskočil Šíma a bylo to 0:2. O deset minut později mohl přidat třetí gól Horel, který ale tutovku neproměnil. Poté si Berounští v poklidu pohlídali konec zápasu a po zásluze si odvezli tři body.

Branky: 31. Němec, 68. Šíma. Rozhodčí: Kabyl. ČK: 57. Tvrz (R). Poločas: 0:1. Diváci: 129.