Milín – Beroun 0:2

Berounští se netajili cílem na půdě Milína vybojovat tři body. Tentokrát ovšem v brance nenastoupil gólman a trenér v jedné osobě Vladimír Lacina. „V pondělí jsem si na tréninku natáhl tříslo a nakonec jsem nebyl schopen jít do branky. Šanci dostal Hejcman a odchytal to výborně,“ poznamenal trenér Lacina, který opět mužstvo na soupeře dobře připravil. „Věděli jsme, že Milín bude hrát na brejky. To se povrdilo. Nejnebezpečnějšího útočníka domácích jsme pokryli,“ uvedl berounský trenér Lacina.

Berounští nezačali vůbec špatně. „Ze začátku jsme byli hodně aktivní. Presovali jsme soupeře, dali jsme z toho gól, který nám nebyl uznán,“ uvedl trenér Lacina. Ve 3. minutě se již mohli hosté radovat, když se prosadil Osvald. Snahu domácích hosté dokázali s přehledem eliminovat, navíc vyráželi k nebezpečným protiútokům. „Ve druhé půli jsme přidali druhý gól a zápas jsme v pohodě dovedli do vítězného konce,“ uvedl Lacina. Dodejme, že i druhý gól berounského celku vstřelil záložník Osvald. Hosté vyhráli 2:0, přesto si zápas vyžádal svou daň. „Novák utrpěl ošklivé zranění. Domácí hráč mu kolíkem roztrhl nohu pod kolenem. Musel s tím do nemocnice, snad bude v pořádku,“ uvedl Lacina.

Po podzimu patří berounskému celku třetí místo a v klubu panuje pochopitelná spokojenost. „Rád bych poděkoval mančaftu za přístup k celému podzimu. Děkuji také vedení a panu Sládkovi, že mi pomohli mančaft vybudovat a můžu se o ně opřít,“ poznamenal Lacina.

Beroun: Hejcman – Novák (Vopěnka), Chroust, Klička, Vlček – Šíma, Osvald, Němec, Neuman (Choc) – Horel, Hájek.