Beroun B – Braškov 0:5

Domácí hráči byli po většinu zápasu lepším celkem. Jenže hned v úvodu neproměnili několik šancí a hosté z protiútoku šli do vedení, když se hlavou trefil Fuit. Poté opět převzal otěže domácí celek, jenže opakovala se situace ze začátku utkání. Berounští vyhořeli v koncovce a hosté z rychlého protiútoku zvýšili na 2:0.

Po změně stran domácí fotbalisté zatlačili hosty do obrany, ale z útočné snahy opět nebylo nic. V 68. minutě pak Braškov opět zaúřadoval z rychlého brejku a bylo rozhodnuto. O čtyři minuty později pak Nachtigal po pěkné akci završil svůj hattrick. Definitivní podobu pak dal výsledku v 80. minutě náhradní brankář Braškova Peták, který naskočil do hry jako střídající hráč. Jeho střelu z ostrého úhlu si srazil Přibyl do vlastní branky – 0:5. V samém závěru pak ještě mohl zaznamenat čestný úspěch domácích Záruba, ale v koncovce si počínal jako jeho spoluhráči po celý zápas.

Branky: 17. Fuit, 37., 68. a 73. Nachtigal, 80. Peták. Rozhodčí: Štefan J. Poločas: 0:2.

Český Lev – Union Beroun B: Csekei – Smetana, Zapletal, Přibyl, Šíma Martin, Seeman, Šíma Michal, Frajer, Choc, Krůta, Baranovič. Střídali: Baštář, Krčma, Záruba.