Už před úvodním hvizdem bylo jasné, kdo má k postupu blíže. Hosté totiž přijeli s hodně mladou sestavou, kterou doplnil čtyřiapadesátiletý vedoucí Martin Pech. Ze zbytku základní jedenáctky už byli plnoletí jen Čihák (18) a Trnka s Šikanedrem (oba 20).

Poříčany se od prvních okamžiků tlačily do zakončení a ani vedení 4:0 ve 14. minutě jim nestačilo. Ze své hry domácí celek nepolevil a přidával jednu přesnou trefu za druhou.

Utkání sledovalo 233 fanoušků, kteří viděli celkem čtyřiadvacet branek. Za hosty se krátce po poločase trefil Šikanedr.

Český lev - Union Beroun tak z poháru SKFS vypadl ve čtvrtfinále.

Poříčany - Beroun 23:1 (10:0). Branky: 7x Bázlík, 4x Bím, 2x Hanzl, 2x Gajdasz, 2x Makovský 3x, Krombholz 2x, Kutina, Hetcl, Holler - Šikanedr. Rozhodčí: Remenec - Mizič, Šestořád. Diváků: 233.

Beroun: Sova - Vágner, Čihák, Kůsa, Pech, Trnka, Mudrák, Šikanedr, Exner, Melzer, Seidl.