Aritma Praha - Beroun 1:3

Berounští hráči byli od začátku lepší. „Po celý zápas jsme byli aktivnější. Hráli jsme na jeden, dva doteky, byli jsme v pohybu, to je to, co od mužstva vyžaduji. Využívali jsme kraje, přečíslovali jsme soupeře. Zápas se mi líbil, hlavně v první půli to bylo výborné,“ uvedl berounský trenér Vladimír Lacina.

Český Lev – Union se v prvním poločase dostal po trefách Šindeláře a Horela do vedení 2:0. Po změně stran sice Aritma snížila, Radek Klička ale parádní trefou z trestného kopu upravil na 3:1. „Odehráli jsme velmi kvalitní a pohledné utkání. Já jsem byl ohromně spokojen s výkonem, který jsme podali. Mohli jsme vyhrát i rozdílem pěti branek, ale nedali jsme góly. V podstatě jsme také úplně zbytečný gól inkasovali,“ uvedl trenér Lacina, který měl k dispozici kompletní kádr.

„Byli jsme tam všichni pohromadě. Nikdo nechyběl, akorát Ondra Hruška měl pracovní povinnosti. Druhou půli jsme střídali čtyři kvalitní hráče,“ uvedl berounský trenér, který dodal, že zkoušel hráče na různých postech.

V berounském kádru se objevily také dvě nové tváře. „Zkoušeli jsme dva nové hráče, kteří mě obrovsky překvapili. Jsou to dva mladíci z Motorletu Praha, kteří teď vyšli z dorostu,“ uvedl trenér Lacina, který dodal, žejde o stopera a středového záložníka.

Branky za Beroun: Šindelář, Horel, Klička. Poločas: 2:0.

Závěrečné přípravné utkání sehrají berounští fotbalisté v neděli od 10.15 hodin Na Máchovně, kde přivítají divizní Kladno B.