Poměrně suverénně si zatím počínají fotbalisté Cembritu Beroun. Ti mají po třetím kole na kontě plný počet bodů a výtečné skóre 9:0. V nedělním dopoledni hostil Cembrit družstvo Vižiny, která zatím v letošní sezoně ještě neskórovala. Domácí sice začali náporem, jenže několik jejich šancí skončilo na tyči, stejně jako penalta. Po dvacáté minutě se již Cembrit prosadil a poté již diváci sledovali koncert domácích, kteří se do půle prosadili ještě dvakrát. Hosté se na odpověď nezmohli a nakonec tak Vižina odjela s debaklem v poměru 4:0.

Plný počet bodů má po třetím kole i Chyňava. Tu čekal v sobotu první zápas na půdě soupeře. Vysoký Újezd sice v prvním poločase vedl 1:0, jenže Chyňava dokázala ještě do přestávky třemi góly stav otočit a po změně stran si hosté vedení pohlídali. Skvělý start do soutěže zažívá Srbsko, které ani ve třetím kole nepoznalo hořkost porážky. Ve vyrovnaném utkání byly k vidění šance jak na straně domácích, tak i na straně Svaté. Oba celky dvakrát nastřelily tyč, z gólu se ovšem radovali jen domácí fotbalisté, kteří vstřelili tři pěkné branky a po vítězství 3:0 jim patří třetí místo.

Ve víkendovém kole se nedařilo dvěma celkům, které v minulé sezoně sestoupily z okresního přeboru. Rezerva Loděnice prohrála na své půdě s Karlštejnem 0:2 a Nižbor prohrál stejným poměrem na hřišti Hudlic. V obou střetnutích rozhodli vítězové o svých výhrách dvěma góly v prvním poločase.

AFK Loděnice B - Karlštejn 0:2 (0:2), branky: Zajíc, Beneš, diváci: 100, rozhodčí: Chvátal. Vysoký Újezd - SK Chyňava 2:4 (1:3), branky: Kail, Černý z pen. - Křižík, Pivoňka, Liška, vlastní, diváci: 50, rozhodčí: Marek. SK Cembrit Beroun-Závodí - Vižina 4:0 (3:0), branky: Novotný Daniel 2, Vydra 2, diváci: 110, rozhodčí: Vlachopulos A. Durisol Všeradice - VČS Tmaň 3:1 (2:0), branky: Suchý, Bouček, Kulhavý - Fiala Miroslav, diváci: 80, rozhodčí: Svoboda. Hudlice - SK Nižbor 2:0 (2:0), branky: Hubka Jakub, Pagač Martin, diváci: 150, rozhodčí: Plecitý. FC Liteň - Lužce 0:1 (0:1), branky: Tolma, diváci: 50, rozhodčí: Závora. Srbsko - FK Svatá 3:0 (1:0), branky: Kobík 2, Bastl, diváci: 85, rozhodčí: Ducký.

1. Cembrit⋌3  3 0 0  9:0 9
2. Chyňava⋌3  3 0 0  9:4 9
3. Srbsko⋌3  2 1 0  7:3 7
4. Všeradice⋌3  2 0 1  5:4 6
5. Svatá⋌3  2 0 1  4:4 6
6. Lužce⋌3  2 0 1  3:3 6
7. Karlštejn⋌3  1 1 1  5:4 4
8. Hudlice⋌3  1 0 2  3:3 3