Fotbalisté Králova Dvora se představili na třetím ročníku turnaje O pohár starosty Příbrami, který pořádal Spartak Příbram. Právě s domácím celkem se cábelíci utkali v prvním semifinále a zápas skončil nemalým překvapením, když třetiligový celek prohrál s mužstvem ze špičky I.A třídy 0:2. Reputaci si cábelíci napravili v utkání o třetí místo, ve kterém porazili Slavii Praha B 1:0.

Berounští fotbalisté se střetli na své půdě s celkem FC Rokycany, který hraje západočeský krajský přebor a po polovině soutěže je na třetím místě. V zápase byli jednoznačně lepší domácí fotbalisté, kteří podali výtečný výkon a o poločase vedli 3:0. Po změně stran přidali Berounští další dva góly a zápas tak pro Rokycany skončil debaklem 5:0. Několik dalších šancí ještě domácí zahodili a navíc neproměnili penaltu. Hosté, kteří za celý zápas kloudně nevystřelili na branku, tak mohou být rádi, že neodjeli s ještě větším přídělem.

V sobotu dopoledne se na berounské umělce střetly celky Spartaku Žebrák a Doubravanu Újezd. Hrálo se sice za slunečného počasí, jenže hru ztěžoval oběma celkům hodně silný boční vítr. V prvním poločase nebyla k vidění příliš pohledná hra a po první půli byl stav 1:1. Po změně stran měl Žebrák více ze hry a nakonec utkání dovedl k vítězství v poměru 4:2.

Přípravy hrály i mládežnické celky. Dorostenci Hořovicka porazili Bohemians Praha (divize dor.) na své půdě 4:1. V Berouně Na Máchovně se utkaly dorostenecké celky Českého Lva – Unionu a Králova Dvora. Po vyrovnaném poločase (1:1) nakonec dle očekávání vyhrál berounský celek 3:1. Starší žáci „A“ Českého Lva – Unionu se utkali s mladším dorostem Dukly Praha. I tento zápas měl o poločase vyrovnaný stav 1:1 a Lvíčata mohla litovat několika promarněných tutových šancí. Po změně stran se již více dařilo Dukle, která nakonec vyhrála 4:2. Přípravný zápas odehrálo i berounské béčko žáků, které se střetlo s Meteorem Praha. Lvíčata vedla o poločase 2:1, střetnutí nakonec ale přineslo remízu 3:3.