BEROUN - MOTORLET 3:6

Domácí tentokrát nebyli v ideální sestavě. „Minulý týden se nám zranil Jakub Machovec, který si zlomil ruku, takže s ním nemůžeme teď počítat. Máme teď dost úzký kádr, tak jsme to doplnili dorostencema,“ podotkl Lacina, který hodně míchal se sestavou.

Berounským se nevyvedl úvod utkání. „Začátek jsme nechytli, hned v první minutě jsme prohrávali,“ zmínil trenér Lacina. Domácí ovšem zásluhou Hájka dokázali do poločasu vyrovnat na 1:1. „V první půli to bylo vyrovnané, hráli jsme docela slušně,“ podotkl trenér Českého Lva Unionu. V úvodu druhé půle pak Berounští dokonali obrat a ujali se vedení 2:1. Jenže tento stav domácí neudrželi. „Ve druhé půli jsme dělali dost chyby a nechali jsme Motorlet ten zápas otočit,“ uvedl Vladimír Lacina, který po prostřídání sestavy viděl problém v absenci napadání. „Propadli jsme až ke konci. Dokud byli na hřišti Hájek a Michalík, tak jsme hodně napadali, získávali jsme míče, dostávali jsme se do standardek. Pak jsme od toho upustili, bylo to ovlivněno prostřídáním,“ poznamenal trenér Lacina.

Další přípravné utkání měli hrát Berounští dnes, nakonec je ale vše jinak. „Měli jsme hrát s Novou Vsí, ale to jsme odvolali. Ty mrazy jsou extrémní,“ uvedl trenér Lacina, který dodal, že další přípravné utkání odehraje Český Lev Union v sobotu od dvanácti hodin se Spartakem Příbram.

Beroun: Pettík - Novák, Klička, Vopěnka, Černý Rigo, Pobiš, Buch, Šíma Michalík, Hájek. Střídali: Závorka, Kosnar, Počta.