Nymburk – Beroun 6:3

Zápas začali domácí aktivně a zaslouženě se ujali po akci Škareckého a brance Bejdy vedení. Hosté ale za vzápětí dokázali vyrovnat, když se prosadil Marek Horel. Vyrovnaný první první poločas poté již další gól nepřinesl a do šaten se tak odcházelo za stavu 1:1. „První půli jsme odehráli v uvozovkách vcelku dobře. O nic nešlo, hrál se otevřený fotbal. Bylo to vyrovnané,“ uvedl berounský trenér Vladimír Lacina, který opět nastoupil v brance.

V úvodu druhého poločasu se Berounští dostali do vedení, když do vlastní sítě zamířil Havrda. Útočný fotbal se hrál i v následných minutách. Domácí dokázali postupně otočit stav na 3:2, který vydržel až do 75. minuty. Pak hosté prostřídali trojnásobně sestavu, což se projevilo na obrazu hry. Během deseti minut domácí třikrát skórovali a dostali se tak do vedení 6:2. Definitivní podobu dal výsledku v závěru berounský útočník Horel, který snížil na 6:3. Střelcem zápasu se stal nymburský Stanislav Bejda, hrající asistent trenéra, který se zaskvěl hattrickem.

Branky: Bejda 3, Škarecký, Mareš, Novotný – Horel 2, vlastní. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 0:1. Diváci: 230. Poločas: 1:1.

Nymburk: I. Doležal – Žižka (75. Navrátil), Košvanec, Ott, Novotný – Škarecký, Bejda, Černohlávek, Havrda (56. Havlík) – Průcha (63. Šafránek), Mareš.

Beroun: Lacina (75. Hejcman) – Frydrych (75. Přibyl), Novák, Grajcar, Smetana – Vopěnka, Spousta, Šíma, Choc (75. Hlávka) – Horel, Červenka K.