Reflex Zlín - Beroun 5:9

Střetnutí Reflexu Zlín s Medvědy je reprízou loňského finále. V první polovině prvního semifinále byl k vidění vyrovnaný inline hokej. Po nerozhodné úvodní čtvrtině (1:1) se domácí ve druhé části dostali do jednobrankového vedení. Po polovině zápasu tak byl stav 2:1. Ve třetí části se ovšem Berounští nadechli k velkému obratu a po sérii branek se dostali do dvougólového vedení. Domácí ovšem také skórovali a před závěrečnou čtvrtinou tak byl stav 4:5. Poslední dějství zvládli Medvědi na výbornou. Nejen, že dokázali uhájit vedení, navíc jej dalšími čtyřmi brankami zvýraznili a nakonec si odvezli vítězství 9:5. Pokud berounští inline hokejisté v nedělní odvetě na své půdě neprohrají, postoupí po roce opět do finále. Naopak Reflex Zlín musí v Berouně vyhrát, aby si vynutil prodloužení. Nedělní zápas začíná na zimním stadionuv Berouně ve 13 hodin.