Kromě porážky počítal trenér Lacina i další ztráty, v utkání se totiž zranili Martin Šíma a Marek Horel. „Utkání se nám vůbec nevyvedlo. V podstatě jsme si všechny góly dali sami po hrubých individuelních chybách,“ uvedl berounský trenér Vladimír Lacina.

Neratovice – Beroun 3:0

Hosté nezačali vůbec dobře a již v páté minutě inkasovali. „Říkáme si, že nesmíme dostat gól a dostaneme ho z prvního centru, který navíc byl ze šedesáti metrů,“ uvedl Lacina. Domácí v páté minutě dostali dlouhým centrem míč do berounské šestnáctky, brankář Hejcman se nedohodl s obranou a hlavičkující Vlček poté tečoval míč do vlastní sítě. „Aniž bychom se rozkoukali a dostali se trochu do hry, tak jsme prohrávali. To ani nebyla šance, to byl jen nakopnutý balón do vápna,“ podotkl Lacina. Vzápětí mohl Maleňák zvýšit domácí vedení, sólo ale neproměnil. Neratovice nakonec zvýšily na 2:0 ve 23. minutě.

Hostující obrana neodvrátila celkem jednoduchý míč a hbitý domácí útočník Kozák bez problémů zavěsil. „Snažili jsme se něco vymyslet a přeskupit to, ale do půle se nám nepodařilo dostat se do šance,“ uvedl Lacina. Po změně stran sice Berounští vyrovnali opticky hru, jenže do zakončení se dostávali minimálně. „Říkali jsme si, že se musíme dostat na kontakt, ve druhé půli se nám to ale nevedlo,“ podotkl berounský trenér.

Hosty pak oslabilo zranění dvou hráčů. „Byl tam souboj, kdy do toho vletěl Marek Horel i Martin Šíma a ještě domácí hráč. Srazili se hlavami. Marek to odnesl zlomeným nosem a Martin Šíma má roztržené obočí,“ poznamenal Lacina. V závěrečné dvacetiminutovce mohly Neratovice navýšit vedení. Jenže Žežulka ani Palanský své šance neproměnili. V 87. minutě pak přišla další hrubka berounského celku a Neratovice tentokrát trestaly.

Brankář Hejcman špatně odkopl míč, kterého se zmocnili domácí a Palanský následně zvýšil na 3:0. „Hodnotí se mi to špatně. Máme teď hodně zraněných hráčů a ještě hodně zápasů před sebou. Musíme se s tím nějak poprat. Je to těžké poskládat bez těch zraněných ,“ dodal Lacina.

Branky: 5. Lovíšek, 23. Kozák, 87. Palanský. Rozhodčí: Voldán. ŽK: Horel, Novák. Diváci: 110.

Beroun: Hejcman – Kolařík, Vlček, Vopěnka, Sainer (Vacíř, Černý) – Choc, Němec, Šíma, Novák – Horel (Petráš), Pobiš.