Zápy – Beroun 5:1

Berounským opět chyběla řada zraněných hráčů, takže v základní sestavě například nastoupil Rigo, který měl v nohách dopolední zápas dorostu. Aby toho nebylo málo, tak si v utkání obnovil zranění obránce Sajner. I přes komplikace se sestavou začali hosté dobře a ve 12. minutě se také dostali do vedení. Při standardce naskočil na přední tyči na centr Hájek a hlavou překonal domácího gólmana. Vedení ovšem hostům dlouho nevydrželo. O osm minut později chybovali Němec s Vopěnkou, kteří se nedomluvili a po zbytečném rohu domácí vyrovnali, když se hlavou prosadil Málek. Po půlhodině hry již Zápy šly do vedení. Němec se nevrátil s obráncem a po rychlé akci domácích se z první trefil Chrobák. Tento stav pak vydržel až do poločasu.

Naděje na vyrovnání Berounským ve druhé půli dlouho nevydržela. Po chvilce totiž domácí proměnili rychlý protiútok a bylo to 3:1. Čtvrtou branku Zápy přidaly po trestném kopu, kdy se Titěra trefil parádně z trestného kopu přes zeď do šibenice. Definitivní pojistku pak lídr přidal v poslední minutě, kdy domácí proměnili brejk. Beroun tedy nakonec inkasoval pět branek.