Starší: Beroun - Doubravka 4:1

Obavy z nového prostředí se rozplynuly hned po zahájení, když ve 4. minutě Olda Zuska proměnil své sólo a Lvíčata vedla. Hned v 6. minutě měl možnost zvýšit náskok Lorenc, ale jeho střelu zastavila tyčka. Po čtvrthodině hry si pak berounská obrana vybrala slabší chvilku a soupeř trestal – 1:1. Lvíčata poté měla ve zbytku poločasu převahu a také se dostala do vedení. Zuska utekl hostujícím obráncům, přihrál zpětně Lacinovi, jehož střelu sice brankář hostů vyrazil, Pipiška ale neváhal a míč vrátil za záda bezmocného gólmana.

Ve druhém poločase domácí trochu polevili a boj se odehrával více ve středu hřiště. Uklidnění do domácího tábora přinesl až Lacina, který zvýšil na 3:1. Pak již přinesl vzruch až závěr, kdy běžel sám na branku Tikovský, kterého ale doběhl hráč hostů Žorna a Tikovského srazil. Toho ale obíhal Štrougal, který mohl přebrat míč a běžel by sám na branku. Bohužel padající Tikovský po faulu Žorny podrazil Štrougala, a tak rozhodčí Černý přerušil hru a hráče hostů Žornu vyloučil za zmaření vyložené brankové příležitosti. Martin Štrougal si vše vynahradil v poslední minutě, když se krásně uvolnil na hranici pokutového území a prudkou střelou upravil na 4:1.

Branky: Zuska, Pipiška, Lacina, Štrougal - Trojanec. ČK: Žorna (D.). Poločas: 2:1. Rozhodčí: Černý – Košťálek, Pecka. Diváci: 50.

Beroun: Hejcman - Kasl L., Lorenc, Kruf, Lacina - Pipiška, Prokop, Holý, Štrougal, Kasl J. - Zuska. Střídali: Hrdlička, Počta, Roučka, Tikovský, Žáček.

Mladší: Beroun - Doubravka 1:2

Mladší žáci sehráli smolné utkání. Měli po celý zápas převahu, ale nedokázali prostře〜lit výborného gól〜mana hostů Dolejše. A hosté z ojedinělých protiútoků trestali. V prvním poločase si po standardní situaci domácí obránci srazili míč do vlastní branky. Ve druhém poločase Frydrych vyrovnal a vzápětí Merhout mohl poslat Lvíčata do vedení, pokutový kop ale neproměnil. Jeho střelu již zmíněný gólman Dolejš chytil. Než se pak hoši vzpamatovali, tak z protiútoku Uzlík přehodil vybíhajícího Nejedlého a potvrdil pravidlo „nedáš - dostaneš“. Do konce utkání se Berounští již nezmohli na vyrovnání, a tak si soupeř odvezl tři body.

Branky: Frydrych - vlastní, Uzlík. Poločas: 0:1.

Beroun: Nejedlý - Mamula, Gabriel, Šerý, Kasík - Husák, Merhout, Luňáček, Váňa - Rajtr, Frydrych. Střídali: Vávra, Hříbal, Petrbok.

V sobotu odehrála první mistrovský zápas nové sezony rezerva berounských žáků, ve které nastupují hráči z ročníku 1997.

Beroun B - Slavoj Zvoleněves 6:4

V utkání I.A třídy se rozjel doslova brankostroj. Berounská rezerva odehrála výborně první poločas, ve kterém soupeři naložila čtyři branky. Po změně stran domácí zvolnili, a tak góly padaly na obou stranách. Nakonec si Lvíčata připsala tři body za divoké vítězství 6:4.

Branky: Tikovský 2, Patera, Kočvara, Krauz, Kokeš. Poločas: 4:1. Rozhodčí: Divílek.