Starší: Sušice - Beroun 1:3

Lvíčata se musela v utkání obejít bez zraněného brankáře Hejcmana, a tak se do branky postavil Martin Štrougal. Začátek zápasu berounská obrana prospala a hned v úvodní minutě vyrobila pokutový kop. Po faulu na Peška proměnil následně penaltu Sedláček. Poté si hosté vypracovali značnou převahu, řadu šancí ale Lvíčata spálila. Vyrovnat se berounskému celku podařilo až těsně před pauzou, a to zásluhou důrazného Oldřicha Zusky.

Po obrátce Berounští přitlačili domácí hráče ještě více k jejich vápnu, ovšem branka Sušice byla pro hosty jak zakletá. Vysvobození tak přinesla až standardní situace, kdy si na rohový kop hezky seběhl David Počta a hlavičkou k tyči poslal Českého Lva – Union do vedení – 2:1.

Poté domácí více otevřeli hru a z rychlých protiútoků mohl především Martin Pech dvakrát pojistit berounský náskok. Ovšem v obou případech jeho pokus kryl velmi dobře chytající sušický brankář Havránek. Kýžený třetí uklidňující gól vstřelila Lvíčata až necelých pět minut před koncem utkání, když se po individuální akci Dominika Laciny trefil Lukáš Markvart. Beroun tedy vyhrál i páté divizní utkání a s plným počtem bodů jsou Lvíčata jen o skóre na druhém místě.

V dalším mistrovském utkání hostí Lvíčata v Berouně poslední celek tabulky Tatran Sedlčany. Berounští věří, že v sobotu od deseti hodin na Tyršově stadionu prodlouží vítěznou sérii.

Branky hostů: Zuska, Počta, Markvart. Rozhodčí: Průcha - Kohout, Škoda. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Beroun: Štrougal - Žáček, Lorenc, Kruf, J. Kasl - L. Kasl, Holý, Prokop, Lacina, Pipiška - Zuska. Střídali: Tikovský, Pech, Počta, Markvart.

Mladší: Sušice - Beroun 0:0

V tomto utkání se již ukázalo na berounské straně zlepšení v plnění úkolů a po vyrovnaném výkonu mladší žáci uhráli první bod v soutěži. Je potřeba pochválit zvláště brankáře Nejedlého, který chytil dvě minuty před koncem utkání pokutový kop.

I.A třída: Hostivice - Beroun B 0:9

Rezerva Lvíčat si zahrála s velkou chutí a berounští žáci se doslova bavili fotbalem. Výsledkem je drtivé vítězství berounského celku. Všichni hráči podali výborný výkon a družstvo zatím prochází soutěží jako nůž máslem. V dalším utkání hostí berounské béčko v sobotu družstvo SK Rakovník B, které je v tabulce hned za Lvíčaty.

Branky: Tikovský 2, Markvart 2, Patera, Kokeš, Břížďalová, Kováč, vlastní. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Lux.