Slavoj Praha Podolí - Č.l.U Beroun 3:1

V utkání, které se hrálo na hřišti s umělým povrchem, byl kvidění vyrovnaný první poločas. Branku ovšem vstřelili jen hráči Podolí. Po nedůrazném odkopu z obrany se míč dostal k domácímu útočníkovi, který zamířil přesně do šibenice.

Lvíčata sice vstoupila do druhé půle aktivně, ale šance zůstaly bez zakončení. Naopak po hodině hry na druhé straně opět udeřilo a po další výstavní, nechytatelné střele vedli domácí už o dvě branky. Berounu se ale podařilo v té samé minutě bleskově snížit po trefě Krůty. Slavoj už ale další komplikace nepřipustil, naopak své vedení mohl ještě navýšit, jenže šance z rychlcých brejků zlikvidoval Ježdík. V nastaveném čase byl ale i gólman Lvíčat bezmocný proti hlavičce domácího hráče, který pečetil vítěztsví Podolí nad Berounem na konečných 3:1.

Branka Berouna: Krůta. Rozhodčí: Tereba. Poločas: 1:0.

Na hřišti podolského Slavoje se nedařilo ani mladším žákům Berouna. Po vyrovnaném prvním poločase rozhodli domácí o svém vítězství brankou ze druhého poločasu.

Slavoj Praha Podolí - Č.l.U Beroun 2:1

Beroun potvrdil svou dobrou formu z předchozích utkání a aktivní přístup přinesl vedoucí branku už v 8. minutě. Martin Kokeš sám před gólmanem ještě nezištně přihrál Tikovskému, pro kterého bylo snadné skórovat. Zlomový moment utkání přišel už v po čtvrt hodině hry. Tikovského slabou střelu do odkryté branky totiž odkopl obránce z brankév čáry. Místo dvoubrankového vedení přišlo vyrovnání. Ve 23. minutě Podolí srovnalo na 1:1 a i ve druhé půli pokračovali hosté v mdlém výkonu, čehož domácí využili a skóre utkání otočili.

Deset minut před koncem utkání šel totiž domácí Slavoj do vedení a Berounští už nenašli sílu na vyrovnávací gól. I přes hubenou porážku 1:2 patří mladším žákům českého Lva v tabulce divize A s osmadvaceti body třetí příčka.

Branka Berouna: Tikovský. Rozhodčí: Tereba. Poločas: 1:1.

Ivan Marx