Starší: ČLU Beroun - Tábor 2:0 (0:0)

Velice opatrný výkon obou družstev v prvním poločase naznačoval nervozitu a snahu především neudělat chybu. Proto skončil poločas stavem 0:0. Po změně stran se Lvíčata tlačila více dopředu a výsledkem byl faul obránce hostí, když v pokutovém území strčil oběma rukama do hlavičkujícího Štrougala. Následný pokutový kop ale Jirka Prokop nezužitkoval. Neproměněná penalta ale měla zázračný účinek a od této chvíle domácí předváděli úchvatný výkon. Nejprve sice Tikovský neproměnil vyloženou šanci, ale hned po chvilce si naběhl Zuska do uličky a chladnokrevně zakončil levou nohou – 1:0. Než se hosté stačili vzpamatovat, tak udeřil Tikovský, který po trestném kopu zvýšil na 2:0. Hosté začali být nervozní a hlavně neukáznění. Od této chvíle jim vadilo jakékoliv rozhodnutí rozhodčích. Za celý druhý poločas si ale vypracovali jen jednu šanci, a to až v samém závěru, kterou ale zlikvidoval brankář Hejcman. Pak se již mohla Lvíčata radovat z dalšího vítězství a plného bodového zisku. V následujícím kole se Berounští vypraví na půdu Sparty Praha B, utkání se hraje ve středu 6. října od 15 hodin Na Strahově.

Branky: Zuska, Tikovský. Rozhodčí: Burda - Košťálek, Pecka. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Beroun: Hejcman - Lacina, Lorenc, Kruf, Žáček - Holý, Prokop, Pipiška, Jílek, Štrougal - Zuska. Střídali: J. Kasl, L. Kasl, Tikovský, Počta.

Mladší: ČLU Beroun - FK Tábor 1:5

Ačkoliv mladší Lvíčata prohrála 1:5, tak poměr sil na hřišti byl vcelku vyrovnaný. Rozdíl byl jen v tom, že hosté proměňovali šance. Nezbývá, než se pokusit zlepšený výkon potvrdit i střelecky. Ale na hřišti příštího soupeře to bude velice těžké, Lvíčata čeká favorit Sparta Praha B.

Branky: Mandík - Homola, Pešta, Ježek, Škrdleta, Kubále. Poločas: 0:1.

Beroun: Nejedlý - Gabriel, Šerý, Vávra, Mamula - Malý, Petrbok Jar., Luňáček, Váňa - Rajtr, Frydrych. Střídali: Rott, Petrbok Pat.