Beroun - Úvaly 0:1

V prvním poločase hrála obě družstva aktivní fotbal, šancí ale k vidění mnoho nebylo. Hosté se k ohrožení domácí branky téměř nedostali, domácí se dostali do dvou šancí. Nejprve trestný kop Horela propadl houštinou těl a směřoval do šibenice, brankář Popelka ovšem vyškrábl míč na roh. Největší šanci měli Berounští v 41. minutě, kdy Hájek přešel přes dva protihráče a předložil míč na hranici malého vápna. Dva domácí fotbalisté ale byli moc rychlí a přihrávku přeběhli a pokus Vopěnky na zadní tyči zblokoval Macek. Poločas tak skončil bez branek.

Po změně stran měli domácí dlouho převahu, ze které vyplynulo i několik velkých šancí. Jenže volný Horel, který dostal míč ideálně od Vlčka, trestuhodně trefil jen úvalského brankáře. Za hlavu se poté chytal i Michal Dochtor. Největší šanci ovšem spálil v 62. minutě Hájek, který dostal míč dva metry před prázdnou branku, odkud orazítkoval břevno. Poté se dostali ke slovu hosté, kteří do té doby jen bránili. Po rychlém protiúotku se dostal Mika do sóla a obloučkem překonal vybíhajícího Lacinu. Berounské gól naprosto rozhodil a do konce zápasu se již žádná šance nezrodila.

Branka: 68. Mika. Rozhodčí: Šimůnek. Poločas: 0:0. Diváci: 130.

Beroun: Lacina - Novák, Klička, Chroust, Vlček - Šíma (30. Vopěnka), Dochtor, Němec, Neuman (81. Michalík) - Horel, Hájek.