Jak jste spokojen s výkony, které jste na jaře předváděli?

Ze začátku jara to nebylo podle mých představ, ale tak od poloviny jara to bylo dobré.

Považujete konečné desáté místo za úspěch?

Na to, že jsme hráli prakticky s dvanácti lidmi, tak bych řekl, že ano, i když by to pochopitelně mohlo být lepší. Věřím, že v příští sezoně, když se to spojilo do Hořovicka, by to mohlo být lepší.

Na jaře jste často dokázali vstřelit v utkání jen jeden gól. V tomto směru je asi získaných 21 bodů velkým úspěchem, že?

To ano. Střelecká potence nás v dobrém světle moc nedoprovázela. Byli jsme s góly na štíru.

V posledních pěti kolech jste ani jednou neprohráli a připsali jste si jedenáct bodů. Čím si vysvětlujete takto vydařený závěr sezony?

Jak jsem říkal, poslední dobou se dařilo, měli jsme trošku štěstí, podržel nás brankář a i se začaly dávat góly, což je takové to koření fotbalu.

Neměli jste obavy ze zranění? Hráli jste s hodně úzkým kádrem…

To ano. Měli jsme obavy. Kdyby se ještě někdo zranil, tak jsme dohrávali o deseti. Kolikrát jsme měli jen brankáře na střídání.

Kterého výsledku z jara si nejvíce ceníte?

Podle mě byl hezký zápas a od nás nejlépe odehraný byl na Admiře Praha, kde jsme vyhráli 2:1. Tam se lámal chleba. Když jsme vyhráli, tak jsme potvrdili, že jsme pak nebyli v ohrožení sestupu.

Je nějaký zápas jara, na který byste nejraději zapomněl?

Předposlední zápas doma s Motorletem. Sice jsme hráli 1:1, ale byla tam taková hodně sporná desítka proti nám písknutá.

V čem si myslíte, že má kádr Bzové v současné době největší slabiny a v čem je největší síla?

Já si myslím, že slabiny byly hlavně v útočné fázi, protože jsme nedokázali proměňovat vyložené šance. Myslím si, že nám v poslední době zahrála velice dobře obranná fáze. Slabinou také byl úzký kádr mančaftu.