Stašov – Březová 4:1

Těsně před utkáním nás předseda Stašova pan Zavadil informoval o situaci v kádru před jarní částí. „K žádným změnám v kádru nedojde. Do jara jdeme s jediným cílem. Udržet pro přístí rok okresní přebor. Rádi bychom, skončili v první polovině tabulky,“ uvedl Zavadil. Na straně Březové se rovněž nic nemění. „Nikdo nepřišel a nikdo neodešel. Cíle zůstávají, a to je postup do třetí třídy. Škoda, že již v prvním přípravném utkání jsme měli problémy. Zranění a nemoce se podepsaly na složení mužstva,“ řekl předseda Březové Hnízdil.

V prvním poločase hráli hosté s domácím celkem vyrovnanou partii. Březová se v utkání sice dostala do vedení, rozhodčí ale gól neuznal. Poté se prosadili domácí fotbalisté. Nakonec Stašov po první půli vedl 2:1, když se o gól hostů postaral vlastencem Kulička. Ve druhé pětačtyřiceti­minutovce si již domácí fotbalisté udržovali převahu. O výsledku nakonec rozhodla fyzická kondice. Stašov převahu vyjádřil i gólově a nakonev vyhrál 4:1. Kuriozitou bylo, že za Březovou v utkání nastoupili žáci Matěj Svoboda (Slavie Praha) a Lukáš Mička (Spartak Žebrák). Oba dva překvapili kvalitními výkony a jsou velkou fotbalovou nadějí podbrdské kopané.

Branky: Voráček 2, Eichenmann T. 2 – vlastní. Rozhodčí: Kareš. Poločas: 2:1.