Stašov – Cerhovice 2:0

Dobře střížený hustý pažit na hřišti ve Stašově přímo vybízel hráče ke kvalitnímu fotbalu, ale toho si diváci tentokrát moc neužili. Oba celky nastoupily bez řady hráčů základní sestavy, hosté dokonce s patnáctiletým dorostencem. V úvodu měli více ze hry domácí, kteří mohli jít do vedení již v 5. minutě, střelu Loubra ale Kubíček zneškodnil. Podobně dopadly i další šance domácích. S postupem času hosté začali přebírat otěže do svých rukou. Jenže Procházka tutovku zahodil a v dalších šancích hosté pálili nad branku. Z vedoucího gólu se nakonec radovali domácí, když zkušený Koželuh našel volného Loubra, který střelou k tyči nedal brankáři šanci. Pro domácí byl největší hrozbou agilní Pichlík, ale když ani on neuspěl, mohli opět udeřit domácí. Vyraženou střelu z trestného kopu dorážel T. Eichenmann, ale pro postavení mimo hru neby gól k nelibosti domácích uznán.

Hned v úvodní minutě druhé půle mohly Cerhovice vyrovnat. Sojka se ale vytáhl a udržel domácím těsné vedení. V následných minutách měli hosté značnou převahu. V zakončení ale Cerhovičtí nechali vyniknout brankáře Sojku.

Od 60. minuty začali mít domácí viditelně navrch. Hostům s přibývajícími minutami viditelně ubývaly síly a tak se většinou hrálo na jejich půli. I přes řadu šancí domácích ale Stašovští dlouho nedokázali své vedení pojistit. Agilní Loubr ale nakonec přecejen přidal druhý gól. Na jeho střelu o tyč neměl Kubíček nárok.

Branky: Loubr 2. Rozhodčí: Mázdra - Chvátal, Knotek. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Stašov: Sojka – Carvan, Panocha, Kulička, Šabat, Panocha M., Eichenmann M., Vávra (Břížďala), Loubr, Panocha, Koželuh (Kučera), Eichenmann T. (Doležal).

Cerhovice: Kubíček – Štěrba, Hnízdil, Jedlička, Švarc, Pichlík, Hnátek, Švejda (Jedlička), Huml, Vonásek (Švihovec), Procházka.

Viktor Pavlis