Tlustice – Stašov 0:2

Od úvodu byly k vidění šance na obou stranách, na gól se ale čekalo do 21. minuty, kdy stašovský Tomáš Eichenmann doslova vlétl do centru a v souboji s brankářem byl díky svému důrazu úspěšný – 0:1. Domácí v prvním poločase kopali řadu standardek, na centry z kopaček Dolínka ale jeho spoluhráči nedosáhli. Ve 34. minutě mohl Loubr pojistit vedení hostů, jeho střela ale skončila v náruči brankáře. Závěr první půle pak přinesl ještě několik šancí. Nejprve Dolínkův ostrý centr, který míři do branky, vyrazil Sojka těsně nad břevno. Gólem neskončil ani pokus Jelena a neuspěl ani Loubr.

Ve druhé půli diváci čekali nápor domácích, ten se ale nedostavil. Naopak v 51. minutě postupoval Eichenmann sám na brankáře, v zakončení ale neuspěl. Po chvilce se tentýž hráč dostal do dalšího úniku, ale tentokrát jej Ungr zastavil nedovoleně. Hosté se hlasitě dožadovali vyloučení, domácí hráč obdržel jen žlutou kartu. S přibývajícím časem přibývalo i nedovolených zákroků, které rozhodčí řešil pomocí žlutých karet. Domácí se snažili vyrovnat, místo toho ale hosté pojistili své vedení, když se nádherně trefil ze dvaceti metrů Loubr – 0:2. V závěru utkání mohli domácí fotbalisté utkání zdramatizovat. V 78. minutě vyslal Dolínek z trestného kopu nebezpečnou střelu. Jeho pokus mířící do šibenice ovšem brankář Sojka bravurně vyrazil na roh. A když ani v nastaveném čase Bláha svou šanci nedal, tak na střídačce hostů mohla propuknout neskrývaná radost ze zaslouženého vítězství.

Branky: Eichenmann T., Loubr. Rozhodčí: Müller – Pergl, Ryska. Diváci: 120. ŽK: Dolínek, Ungr – Šabat, Loubr, Eichenmann M. Poločas: 0:1.

Tlustice: Červenka – Souček, Mottl, Keckstein (Hrabák), Trkovský, Bystrický, Ungr (Ernest), Linhart, Jelen, Dolínek, Bláha.

Stašov: Sojka – Vyšín (Panocha R.), Prokop, Šabat, Kulička, Eichenmann M., Vávra, Loubr, Eichenmann T. (Kučera), Voráček, Panocha M.