Komárov B - Běštín 1:3

Utkání začalo pro hosty tím nejlepším způsobem. V 6. minutě se opřel do míče Veselík a přízemní střelou překonal domácího brankáře - 0:1. Ve 36. minutě pak mohl zvýšit vedení hostů Kuřec, ve stoprocentní šanci ale trefil jen brankáře. Reparát Kuřec složil o sedm minut později, když již mířil přesně - 0:2. Domácí příznivci se dočkali gólu po hodině hry, kdy střelu Kleknera brankář hostů neudržel a dobíhající Eicheiman poslal míč za jeho záda - 1:2. Domácí příznivci, kteří po tomto gólu čekali nápor a aktivitu svého celku, museli být zklamaní, protože režii zápasu převzali hosté, kteří své vedení ještě dokázali navýšit. V 73. minutě se v šestnáctce nejlépe orientoval Štáhlavský, který dal výsledku konečnou podobu. Nejlepším hráčem utkání byl hostující Veselík.

Branky: 60. Eicheiman - 6. Veselík, 43. Kuřec, 73. Štáhlavský. Rozhodčí: Ryska. Poločas: 0:2. Diváci: 40. ŽK: 1:1.

Komárov B: Huml - Záruba, Lisý, Sobotka, Krajdl, Jánský, Klekner, Veverka (Oczadlý), Kubička (Cíza), Eicheiman, Palek.

Běštín: Císař - Rusinkovič, Rubáš, Vinš, Vrba, Juran, Šebek (Šícha), Veselík, Bohata (Hrkal), Kuřec, Šťáhlavský.