Tlustice – Cerhovice 2:2

Hosté začali v Tlustici aktivně a již v 8. minutě mohli jít do vedení. Po střele Ječmena zastoupil překonaného Červenku domácí obránce, který odkopl míč do bezpečí. Na gól se čekalo jen do 17. minuty, kdy poslal Dolínek domácí do vedení. Ve 23. minutě pak po přihrávce Dumského předvedl pěkné nůžky Bláha, gólem ovšem tato situace neskončila. O pět minut později bylo vyrovnáno, když se po ideální přihrávce Procházky prosadil přízemní střelou Hnátek. O dalších pět minut později se Cerhovice dostaly do vedení, když se z pětadvaceti metrů trefil parádně Huml. Hosté, kteří byli v prvním poločase lepší, tak dokázali svou převahu vyjádřit i gólově.

Druhý poločas se hrál pod taktovkou domácího celku. Již ve 47. minutě sahala Tlustice po vyrovnání, ale Linhart poslal míč ze značky pokutového kopu nad branku. V následných minutách si domácí vytvořili značný tlak, hosté hrozili rychlými protiútoky. Vyrovnání se dočkala Tlustice v 83. minutě, kdy rozhodčí Sekerka neváhal ani vteřinu a zcela správně nařídil další pokutový kop. Dolínek se nemýlil – 2:2. V samém závěru utkání ovšem sahaly Cerhovice po vítězství. Hnátek se dokázal uvolnit v pokutovém území, ve vyložené šanci ale mířil jen do těla domácího brankáře Červenky. Zápas tak skončil dělbou bodů.

Branky: 17. a 83. Dolínek – 28. Hnátek, 33. Huml. ŽK: 2:4. ČK: 85. Dumský (T). Poločas: 1:2. Rozhodčí: Sekerka – Drábek, Kareš, diváci: 60.

Tlustice: Červenka – Souček, Mottl, Keckstein, Trkovský, Dumský, Ungr, Linhart, Jelen, Dolínek, Bláha (Turek).

Cerhovice: Kubíček – Baštář, Štěrba, Jedlička, Kalivoda, Hnízdil, Hnátek, Ječmen, Pašek, Huml, Procházka.