Nepříliš dobře vstoupil do sezony Karlštejn, který prohrával na Svaté po půli již 2:0. Karlštejnští ovšem ve druhém poločase dokázali vyrovnat na 2:2.
Chyňava - Všeradice 2:1 (1:0), branky: Pivoňka 2 - Jakoubek P., diváků: 100, rozhodčí: Pecka. Loděnice B - Cembrit 5:0 (1:0), branky: Melichar, Hejna, Šmíd, Majer, Paleček, rozhodčí: Deraj. Z. Třebaň B - N. Jáchymov 1:0 (1:0), branky: Bacílek, diváků: 50, rozhodčí: Závora. Nižbor B - Vižina 5:0 (4:0), branky: Ondrášek 2, Soukup 2, Lébr, diváků: 60, rozhodčí: Kušo. Hudlice - Chlumec 1:2 (0:1), branky: Kočí - vlastní, Kural, diváků: 70, rozhodčí: Klečka. Tetín - Lužce 1:2 (1:1), branky: Pagač - Hůla K., Kokrda, rozhodčí: Sekerka. Svatá - Karlštejn 2:2 (2:0), branky: Kilberger, Dřevěný - Mako 2, diváků: 120, rozhodčí: Kocourek.