III.B třída

Slavoj Osek B - Drozdov 1:3 (1:2), branky: Drož - Grunt, Vosecký, Opatrný Martin, diváků: 50, rozhodčí: Ryska, SK Rpety - Hostomice B 4:2 (1:1), branky: Belda 3, Mojdl - Bláha 2, diváků: 50, rozhodčí: Vilhelm, Spartak TOS Žebrák B - SK Doubravan Újezd B 1:2 (0:0), branky: Nováček Jan - Šmehlík, Novák P., diváků: 60, rozhodčí: Svoboda, Kublov - Broumy 0:1 (0:1), branky: Veverka, diváků: 130, rozhodčí: Kocourek, Běštín - FK Olympie Zdice B 3:2 (1:0), branky: Juráň, Ryšavý, Veselý - Sluka 2, diváků: 50, rozhodčí: Špicl, Litavan Libomyšl - Zaječov 2:6 (1:1), branky: Červenka, Vašek - Mackovič 2, Velvarský, Anýž, Braun, Kasík, diváků: 35, rozhodčí: Klečka, Sparta Podluhy - FK Komárov B 3:2 (2:0)S, branky: Hejbal P., Hejbal L., Bažata - Jonák, Palek, diváků: 60, rozhodčí: Sekerka.

Kublov - Broumy 0:1

Vzájemné mistrovské utkání mezi Kublovem a Broumy vždy přiláká početnou, dá se říci divizní, návštěvu přes dvě stě diváků. S úrovní utkání, které se hrálo za pěkného počasí, ale diváci tentokrát příliš spokojeni nebyli, neboť celé utkání provázela nervozita a nepřesnosti, chyběla kombinace, takže to byla víceméně nakopávaná.

Jak se ukázalo, Kublov roli favorita nezvládl. Skóre se poprvé změnilo již ve 12. minutě, kdy po centru z pravé strany nechytatelnou střelou z bezprostřední blízkosti skóroval Veverka – 0:1. Málokdo by uvěřil, že to byla poslední branka, kterou diváci uvidí. Minimum šancí, které si obě strany vytvořily, ke gólům nevedlo.

Domácí obrana měla velké potíže především s utočníkem Ndiarem, který jak dostal míč na levou nohu, tak doslova kouzlil. V 36. minutě právě tento útočník Broum vypálil nádhernou dalekonosnou střelu, která ale šla těsně vedle branky. Ani druhý poločas nepřinesl zlepšení. Kublovští to ve snaze vyrovnat často zkoušeli střelami z větší dálky, ale jak Malý, tak Kulička úspěšní nebyli. Jejich střely létaly vysoko nad branku.

V 65. minutě pak po nedorozumění obrany hostů gólovou šanci zhatil včasným vyběhnutím brankář Košťálek. V závěru utkání hostům dvakrát zatrnulo, když Malý spálil dvě šance. Při prvním pokusu přestřelil a při druhé šanci postupoval sám na branku, ale Košťálek jej vychytal. Tři body si tak nakonec odvezly Broumy.

Branka: Veverka. Rozhodčí: Kocourek. Diváků: 210. Poločas: 0:1.

Broumy: Košťálek – Vlach, Müller (Kostečka), Křikava, Bureš, Veverka, Špaček (Pergler), Srb (Konopásek), Hošek, Kuchař, Ndiare.

Kublov: Malec – Jungman, Kulička, Malý, Patera (Zíma), Iliáš, Šimurda, Gregor, Šenk, Michal (Karásek).