Tradičně se na turnaji představí celek FK Králův Dvůr, který si v minulých týdnech zajistil postup do ČFL a fanoušky tak určitě bude zajímat, kolik posil se v dresu cábelíků na turnaji objeví.

Na turnaji se představí také oba finalisté loňského ročníku. Vítězství přijede obhajovat FK Baník Most, který se neudržel v 1. lize a sestoupil do druhé ligy.

Do Berouna přijede také celek Bohemians Praha, který vyhrál druhou ligu a vybojoval si tak postup do české nejvyšší soutěže. Čtvrtým celkem, který se na prestižním turnaji v Berouně představí, bude prvoligové SK Kladno, jenž by mělo být také hlavním aspirantem na vítězství na tomto turnaji.

Semifinálové zápasy a utkání o třetí místo se budou hrát na 2x30 minut a finále se bude hrát na 2x40 minut.

V prvním semifinále se od 14 hodin střetnou fotbalisté Králova Dvora s prvoligovým nováčkem Bohemians Praha. Zajímavostí je, že s tímto soupeřem se cábelíci poté střetnou i ve druhém kole poháru ČMFS začátkem září.

Ve druhém semifinále změří od 15.15 hodin své síly celky SK Kladno a FK Baník Most. Utkání o třetí místo se bude hrát od 16.30 hodin a v 17.45 hodin začne finále.

Na turnaji O pohár starosty města Králův Dvůr se představí nejen kvalitní fotbalisté, ale samozřejmě také kvalitní rozhodčí. Na turnaji budou rozhodovat Pavel Franěk z Rakovníku, který již dvakrát řídil derby pražských „S“, Luděk Lhoták z Plzně, jenž již několik let působí na mezinárodní fotbalové scéně, Václav Štěrba z Ostrova u Karlových Varů, který řídil v loňské sezoně například utkání Ústí nad Labem – Bohemians 1905 a Karel Hrubeš z Prahy, který rozhodoval například prvoligové utkání Teplice – Brno.

Proč se na turnaji v roli rozhodčího nepředstavil tradiční účastník Roman Hrubeš z Račic nám osvětlil hlavní pořadatel. „Roman Hrubeš byl pověřen ČMFS jako člen organizačního výboru na ME „19“, kde má na starosti muže v černém,“ uvedl František Vršecký.

Pro diváky bude samozřejmě otevřeno občerstvení.