Újezd – Loděnice B 1:2

Začátek utkání byl ze strany loděnických fotbalistů vydařený a hned z úvodního náporu vytěžili hosté vedení. Ve 4. minutě Bojko prošel obranou soupeře až k brankové čáře, zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Mráze, který tvrdou střelou k tyči prostřelil domácího brankáře - 0:1. V 7. minutě se poprvé připomněli domácí fotbalisté, když se dostali na hranici pokutového území k zakončení, ale první střela byla zablokována a druhou Miška vyrazil. V 10. minutě měl Majer po dalším „závaru“ výbornou příležitost zvýšit, ale zmeškal ideální okamžik a poté jen nastřelil vybíhajícího brankáře. Po čtvrthodině se hra vyrovnala, hosté totiž opustili kombinační hru, kterou do té doby svého soupeře přehrávali. V 27. minutě bylo vyrovnáno. Domácí hráči zahrávali rohový kop, na bližší tyči Frydrych netrefil míč a od Mišky se míč odrazil do sítě - 1:1. Ve 32. minutě prošel Pospíšil až k brankové čáře a dal míč pod sebe na nabíhajícího Mráze, který tísněn obráncem trefil břevno. V 40. minutě byl blízko brance J. Šmíd, ale jeho střela těsně minula pravou tyč domácí branky.

I ve druhém poločase byli zelenobílí většinou lepší. V 55. minutě unikl hostující obraně J. Šmíd, centrem našel Pospíšila, který hlavou branku minul. Rozhodující moment přišel v 63. minutě. Majer zatáhl míč po levé straně, přesným centrem našel v pokutovém území nabíhajícího J. Šmída, který poslal míč do sítě 1:2. Poslední velkou příležitost měl v 76.minutě Bojko, ale další únik a centr Majera hlavou neproměnil. V závěru se domácí celek pokusil o srovnání výsledku, ale do vyložené příležitosti je zelenobílí nepustili a cenné vítězství si pohlídali. Ke klidnému průběhu utkání přispěl i výborný výkon trojice rozhodčích.

Branky: vlastní - Mráz, J. Šmíd. Statistika: střely na branku 3:7, střely mimo 4:7, rohy 5:6, ŽK: 0:1. Rozhodčí: Šnajdr – Drábek, Plecitý. Poločas: 1:1.

Jiří Gall