Úvaly – Beroun 4:1

Zápas se hostům vůbec nepovedl. „Úvaly nás předčily úplně ve všem. V nasazení, v hladu po vítězství, v osobních soubojích. V ničem jsme nebyli lepší, nezasloužili jsme si ani bod,“ uvedl berounský trenér Vladimír Lacina, který zmínil, že berounské hráče rozhodil také výkon rozhodčího. „Zápas jsme odevzdali ukřivděností na stranu rozhodčích. Většině hráčů se asi nelíbilo, jak rozhodovali, ale na to se nemůže nikdo vymlouvat. My jsme se díky sporným rozhodnutím nechali rozhodit tak, že jsme přestali hrát a Úvaly si s námi dělaly, co chtěly,“ doplnil berounský trenér, který dodal, že domácí měli po celý zápas více ze hry.

Berounští fotbalisté mohli jít v prvním poločase do vedení. „Za stavu 0:0 jsme měli pěknou standardku. Marek Horel posunul míč vedle zdi, jak to máme nacvičené, a Kuba Šindelář šel sám na branku, gólman mu to ale chytil,“ popsal první velkou šanci Berounských trenér Lacina. Když neuspěli v zakončení hosté, dali o sobě vědět domácí. „Měli jsme vytažený jak útok, tak zálohu. Oni nám sebrali míč a postupovali do brejku , který proměnili,“ poznamenal berounský trenér, který dodal, že berounské obraně dělal problém především útočník Alawari. „Hodně nás zlobil, porazil nás vlastně sám. Byl důrazný, rychlý, pokryl si míč, prostě vše, co má útočník mít. I když jsme na něj měli osobku, naši obránci se s jeho důraznou hrou nedokázali vyrovnat. Vpodstatě všechny góly zařídil on,“ zmínil Lacina. Ještě v první půli mohli mohli hosté vyrovnat. „Za stavu 1:0 jsme měli stoprocentní šanci, kdy Marek Horel postupoval sám na branku, snažil se přehodit brankáře, což udělal dobře, ale přehodil i branku,“ popsal šanci berounský trenér. Ten musel řešit také fakt, že se zranil v první půli stoper Petráš.

V úvodu druhé půle pak hosté dostali druhý gól, pod který se opět podepsal domácí útočník Alawari. „Získal míč, posunul jej do strany, pak naběhl na malé vápno, dostal míč přesně do nohy a dával do prázdné branky. Pak jsme se úplně položili,“ naznačil další vývoj Lacina. Beroun následně inkasoval do otevřené obrany třetí gól. Za stavu 3:0 sice Šindelář snížil, domácí ale poté pojistili své vedení na konečných 4:1.

Beroun: Lacina – Novák Mil., Petráš (20. Grajcar), Vlček, Choc – Šíma, Klička, Červenka M. (84. Frydrych), Šindelář – Horel, Červenka K.