VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Valná hromada přinesla zajímavé informace

Beroun/ V pondělí ve večerních hodinách proběhla valná hromada fotbalového klubu Český Lev - Union Beroun. Celé sezení proběhlo v poklidu, přítomní se dozvěděli řadu zajímavých informací

11.3.2008
SDÍLEJ:

Sekretář berounského klubu a člen výboru Jaroslav Tarczal (vlevo) a místopředseda Karel Přibyl (vpravo)Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Valné hromady Českého Lva - Unionu Beroun se zúčastnilo čtyřicet jedna členů. Prvními kroky valné hromady bylo volba revizní komise a dovolba pátého člena výboru. Do revizní komise byli zvoleni pánové Václav Zavadil a Martin Král. Poté přišla na řadu dovolba pátého člena výboru. Sestavu Havlíček, Sládek, Přibyl a Tarczal doplnil pan Kůs.

Poté přišly na řadu zprávy o hospodaření a činnosti klubu. Nejprve si vzal slovo místopředseda Karel Přibyl, který nastínil hospodaření klubu. Příjmy klubu v roce 2007 činily 1 014 591 Kč, celkové výdaje činily 761 434 Kč. Jen pro ilustraci dodejme, že ze vstupného Český Lev - Union vytěžil 14 687 Kč. Celkově tedy klub hospodařil s přebytkem 253 157 Kč. Poté Karel Přibyl nastínil majetek klubu ke konci roku 2007. Jeho hodnota je 2 121 698 Kč.

Zprávu o sportovní činnosti přednesl místopředseda Václav Sládek. Vyjádření pana Sládka k sitauci dorostu a celků mužů můžete shlédnout v příloze tohoto článku (VIDEO). Nejprve se pan Sládek vyjádřil k dorostu. "Chceme se dostat na špičku a pokusit se o postup. Pokud to nevyjde, tak bychom nejlepší dorostence přeřadili do dospělých s tím, že starší dorost bude doplněn mladšími dorostenci, kteří se budou v průběhu jara připravovat na příští rok a my bychom měli dostatek hráčů pro mužstva dospělých. Prvních pět kol rozhodne. Pokud se mužstvo nedotáhne na špičku, tak tam dojde k určité reorganizaci," uvedl Sládek, který poté zmínil těžkou situaci B mužstva. "Béčko se bohužel nachází na nelichotivém posledním místě v I.B třídě. Uděláme maximum pro to, abychom tuto soutěž zachránili. Letos nám v dorostu bude končit sedm hráčů, za rok osm. Byla by velká škoda, kdyby ti hráči, kteří se nedostanou do áčka, hráli jen okresní přebor. Proto chceme I.B třídu udržet," podotkl místopředseda Sládek, který dodal, že pro jaro dochází ke změnám hracích časů berounských družstev. "Dorost bude hrát v sobotu dopoledne. Áčko mužů bude hrát v sobotu úředně a béčko bude hrát v neděli odpoledne. Je to z důvodu, abychom domácí zápasy béčka mohli posílit hráči A mužstva i dorostu," dodal Sládek.

Poté došla řeč na A mužstvo. Místopředseda Sládek upozornil, že vzhledem k situaci ve 2. lize a v divizi může z krajského přeboru sestupovat i pět družstev. "Nám se nepodařilo posílit kádr, protože veškeré věci, které jsme měli rozjednané, ať již z Králova Dvora, Hořovic nebo Kladna, bohužel ztroskotaly ne na finančních podmínkách, které jsme byli klubům ochotni splnit, ale ztroskotalo to na tom, že kluby hráče neuvolnily," podotkl Sládek, který dodal, že ještě v těchto dnech se jedná o příchodu jednoho hráče z Kladna. "Jinak kádr naprosto neuváženě opustil stoper Žalud. Museli jsme na jeho místo zabudovat dorostence Vopěnku. Jinak to řešit nešlo. A mužstvo se potýká velkou marodkou," dodal Sládek.

Místopředseda Karel Přibyl poté osvětlil situace ohledně hřišť. Na Máchovně by měly hrát na jaře A mužstvo a dorostenecké celky. Na hřišti Na Ostrově se představí B mužstvo, žáci a přípravky. "Od sezony 2008/2009 počítáme s hřištěm Na Ostrově jako s hlavním hřištěm," uvedl Přibyl, který dodal, že klub zamýšlí Na Ostrově postavit pokladnu a krytou tribunu doplnit sedačkami.

Vedení klubu usiluje o vybudování velké umělky

Poté si vzal slovo předseda Havlíček, který osvětlil záměr klubu - vybudování velké umělky. "Vedeme jednání s Komerční bankou, která má profesionální tým k získávání dotací z Evropské Unie. S nimi je velká šance dotace na umělku získat," uvedl předseda berounského klubu, který dodal, že nechce nic napevno slibovat. "Věřím ale, že to dopadne dobře," dodal Havlíček, který doplnil, že vedení klubu čeká těžká práce, protože i při udělení dotace musí klub zajistit cca třicet procent nákladů (4-5 miliónů). "Radnice stojí za námi, jednáme i se sponzory," uvedl Havlíček, který dodal, že velká umělka by měla být na hřišti Na Máchovně. "Proto směřujeme od sezony 2008/2009 vše na hřiště Na Ostrově," dodal předseda klubu.

V diskusi zaznělo jen pár dotazů. První směřoval na logo klubu. "Zadali jsme požadavek tvůrci log, ale zatím se nám neozval," uvedl předseda Havlíček, který dodal, že je možné, že nové logo vznikne spojením bývalých log Českého Lva a Unionu Beroun. Další dotaz směřoval k A mužstvu, konkrétně jestli má berounské áčko za cíl v nejbližší době postup do divize. "Naším cílem je především investovat do mládeže a vychovávat si vlastní hráče. Samozřejmě cílem je kopat co nejvyšší soutěže, ale jsme realisté," uvedl předseda Havlíček. Václav Sládek doplnil, že cílem klubu je do budoucna hrát vyloženě s vlastními odchovanci. "Všechny kategorie bychom rádi dostali o třídu výš. V horizontu dvou až tří let by nám divize slušela," dodal Sládek.

Autor: Jan Vildmon

11.3.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 18 000 Kč

Pomocní skladníci OPERÁTOŘI SKLADU. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: OPERÁTOŘI SKLADU - Místo výkonu práce: Zdice. Náplň práce: příjem a kontrola zboží, třídění expedičních etiket atd. Zaměstnanecké výhody: docházkový bonus, výkonnostní bonus. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky.. Pracoviště: Ariete personal s.r.o. zdice 1, Čs. armády, č.p. 1061, 267 51 Zdice. Informace: Barbora Štětková, +420 727 967 626.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč

Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva OBSLUHA PIL A JINÝCH ZAŘÍZENÍ NA PRVOTNÍ ZPRACOVÁNÍ DŘEVA. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OBSLUHA PIL A JINÝCH ZAŘÍZENÍ NA PRVOTNÍ ZPRACOVÁNÍ DŘEVA - Místo výkonu práce: Libomyšl. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 7:00-15:00 hod.).. Pracoviště: Dřevokomplex r + r, s.r.o. - libomyšl, 267 23 Lochovice. Informace: Jiří Roubíček, +420 775 550 600.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 24 000 Kč

Skláři dutého, lisovaného a technického skla SKLÁŘI DUTÉHO, LISOVANÉHO A TECHNICKÉHO SKLA - SKLÁŘ/KA DUTÉHO SKLA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: SKLÁŘI DUTÉHO, LISOVANÉHO A TECHNICKÉHO SKLA - SKLÁŘ/KA LISOVANÉHO SKLA - místo výkonu: Nižbor. Požadavky: vyučení v oboru, nutná praxe, spolehlivost, pečlivost, zručnost. Upřesnující informace: smlouva na dobu určitou s možností prodloužení, mzdové ohodnocení dle stupně odbornosti, ú kolová mzda. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování / příspěvek na stravování. Kontakt: tel. (Po-Pá: 7:00-15:00 hod.) či e-mailem.í v podnikové ubytovně. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 7:00-15:00 hod.), e-mailem.. Pracoviště: Rückl crystal a.s., Lánská, č.p. 141, 267 05 Nižbor. Informace: Gerlinda Věšínová, +420 734 807 657.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 18 000 Kč

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení POMOCVNÍ VÝROBNÍ DĚLNÍCI. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: POMOCVNÍ VÝROBNÍ DĚLNÍCI - Místo výkonu práce: Zdice. Náplň práce: práce na lice. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na ubytování, svoz z vybraných oblastí. Kontakt: osobně (Čs. Armády 1061, Zdice), e-mailem, telefonicky (Po-Pá 8:00-16:00).. Pracoviště: Ariete personal s.r.o. zdice 1, Čs. armády, č.p. 1061, 267 51 Zdice. Informace: Barbora Štětková, +420 727 967 626.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Takto vypadal kříž v únoru letošního roku.

Pravoslavný kříž mezi Žebrákem a Točníkem bude opět stát

Závod, který vznikl teprve jako druhý v republice svého druhu, čítá celkem 15,2 kilometrů běhu a 2,6 kilometrů plavání v sedmi rybnících.
48

Netradiční závod odstartoval v Holšinách

Majitelé historických vozidel absolvovali druhou Veteran rallye Kladno

Kladensko /FOTOGALERIE/ - O víkendu byla možnost nejen v okolí Kladna potkat nablýskané historické vozy. Od pátku do neděle se totiž konal druhý ročník Veteran rallye Kladno.

Jan Tománek: Chtěl bych zaútočit na první pětku

Příbram - Další velká výzva stojí před paratriatlonistou Janem Tománkem. V neděli se ve francouzském Besansonu pokusí navázat na předchozí vydařené závody světového poháru a připsat si body nejen do jeho hodnocení, ale také do rankingu zaručující nominaci na olympijské hry v Tokiu 2020, což je hlavní cíl, jehož splnění by znamenalo splnění velkého snu.

Nástrahy nebezpečného Dormenistánu v Brdech nejlíp zdolali studenti z Příbrami

Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - Vítězství v náročném celorepublikovém klání vybojovala prakticky na domácí půdě trojice studentů Gymnázia v Příbrami.

Obnažený muž má vysvětlit své počínání soudu

Střední Čechy - Z výtržnictví podezřívají policisté 55letého muže, který během pondělního odpoledne budil pohoršení na náměstí v Brandýse nad Labem na Praze-východ. V pátek o tom informovala policistka Eva Hašlová.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT