Osek B – Vižina 2:2

Do zápasu vstoupili lépe domácí hráči, kteří se také ve 4. minutě dostali do vedení, když si Vižina vstřelila vlastní gól. Ve 13. minutě mohlo být srovnáno, jenže hosté vyloženou šanci neproměnili. Poté se hra vyrovnala a dlouho nebyla k vidění žádná kloudná akce. V závěru prvního poločasu si hosté vypracovali převahu. Ve 43. minutě měl Procházka na kopačce vyrovnání, na brankáře Mužíka ale nevyzrál. O minutu později se ale již hosté radovali, když se prosadil Jirovský. Do kabin se tak šlo za stavu 1:1.

Ve druhém poločase se šance střídaly na obou stranách. V 55. minutě mohl Osek poslat do vedení Ungr mladší, ale jeho střelu pod břevno brankář Vižiny zneškodnil. O minutu později mohli jít do vedení hosté. Bělohlávek ale z hranice malého vápna branku překopl. V 75. minutě se již skóre měnilo, když se z trestného kopu trefil parádně Ungr starší – 2:1. Z vedení se ale domácí diváci dlouho neradovali. Hned o minutu později se do míče opřel Procházka a bylo to 2:2. V nervózním závěru utkání se již na výsledku nic nezměnilo a tak se oba celky o body podělily.

Branky: vlastní, Ungr st. – Jirovský, Procházka. Rozhodčí: Závora. Poločas: 1:1. Diváci: 20.