Všeradice – Drozdov 4:0

V úvodu utkání byli hosté blíže ke gólu. Do vyložených šancí se dostali Mantlík, Kuška a Opatrný, ale ani jeden z těchto hráčů se střelecky neprosadil. Domácí tolik šancí neměli, ale ve 29. minutě se mohli radovat, když Mackovičova teč překvapila Lisého – 1:0. Domácí tato branka postavila na nohy a Všeradice rázem začaly mít navrch. Po deseti minutách zvýšil Petr Jakoubek na 2:0. V závěru poločasu pak mohli hosté snížit, střelecky se ale trápili tak, jako celý podzim.

V úvodu druhého poločasu domácí svého soupeře přitlačili a již v 52. minutě se radovali ze třetího gólu. Mackovič zahrával trestný kop a domácí poté nadvakrát dopravili míč do sítě. Při prvním pokusu gólu zabránilo břevno a při druhém razantní střelou Petr Jakoubek rozvlnil síť – 3:0. Domácí poté polevili a Drozdov si opět vypracoval řadu šancí. Střely Hatiny, Opatrného a Dlouhého ale branku těsně minuly. V samém závěru utkání domácí ještě Černým pečetili své zasloužené vítězství.

Všeradice: Nájemník – Šebek, Kulhavý, Jakoubek Petr, Linhart, Ježdík, Bouček, Mackovič, Hruška (Černý), Urban, Jakoubek Pavel (Suchý).

Drozdov: Lisý – Palek Š., Sládek P., Hatina, Palek R., Kuška, Mantlík, Palek F. (Dlouhý), Vodička (Hrbek). Sládek T., Opatrný.

Viktor Pavlis