FOTOGALERIE: Hořovicko vedlo nad Vyšehradem 2:0, nakonec ale prohrálo 4:2

Praha/ Divizní fotbalisté Hořovicka sehráli generálku na půdě třetiligového Vyšehradu, kde se v prvním jarním mistrovském utkání střetnou s Vltavínem. Hořovičtí začali dobře, po dvaceti minutách vedli 2:0. Ve druhé půli ale měl domácí Vyšehrad výraznou převahu a nakonec otočil zápas na 4:2.

7.3.2009 1

Fotbal - příprava: Vyšehrad - Hořovicko 4:2 (0:2)Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Vyšerhad – Hořovicko 4:2

Zápas začal poměrně vyrovnaně. Domácí Vyšehrad měl sice mírnou územní převahu, nic z ní ale nevytěžil. Na první gól se čekalo do 18. minuty. Po faulu na Petra zahrával Nademlejnský trestný kop z rohu šestnáctky a jeho přetažený centr usměrnil na zadní tyči Kovařík do sítě – 0:1. Gól hráče Hořovicka povzbudil a k vidění bylo z jejich strany několik pěkných akcí. A ve 23. minutě po pohledné kombinační akci zakončil Haluška přesnou křižnou střelou – 0:2. S postupem času ovšem začal přebírat domácí celek otěže a hosté se stále častěji uchylovali k nakopávání míčů. V první půli viděli promrzlí diváci ještě jeden gól. Při rohu Vyšehradu ve 34. minutě se hosté dopustili hrubé chyby, kterou Vyšehradští okamžitě potrestali – 1:2. V závěru první půle měli domácí ještě jednu vyložřenou šanci, kterou ale neproměnili.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté. Hned ve 47. minutě se dostali do náznaku šance, po sražené střele Kaufmana ale byl Váňa o půl kroku pozadu. Po chvilce pak postupoval Petr sám na branku, míč si ale ukopl. V 55. minutě přišel pro hosty smolný moment. Dalekonosnou střelu domácího záložníka totiž těsně před Slováčkem, který by jinak míč s přehledem chytil, tečoval Zámeček a balon následně zaplul za záda bezmocného brankáře – 2:2. Od tohoto momentu se hrálo jasně v režii Vyšehradu. Hosté navíc začali s postupem času odpadávat fyzicky. Vyšehrad svou výraznou převahu vyjádřil dvěma góly a dostal se do vedení 4:2. Zdramatizovat závěr mohl v 79. minutě Pobiš, který postupoval sám na branku, domácí gólman jej ale vychytal. V závěrečných deseti minutách domácí zatlačili Hořovicko do defenzivy, další gól ale již nepadl. Jednou Hořovicko zachránilo břevno a jednu šanci chytil brankář Slováček.

Branky za Hořovicko: Kovařík, Haluška. Poločas: 0:2.

Hořovicko: Slováček – Šmíd, Kaufman, Kovařík, Zámeček (61. Lancz) – Votava (46. Pobiš), Větrovský, Bežó, Nademlejnský, Haluška (46. Váňa) – Petr (69. Redžič).

7.3.2009 VSTUP DO DISKUSE 1

SERVIS

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Strojírenský dělník, 16 500 Kč Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů OPERÁTOŘI VÝROBY - LISAŘI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč, mzda max. 21500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OPERÁTOŘI VÝROBY - LISAŘI - Místo výkonu práce: Žebrák. Náplň práce: obsluha hydraulickch lisů (zakládání materiálu, nastavení stroje, odebírání, kontrola a balení vyrobených dílů), spolupráce při výměně lisovacích strojů, zdopovědnost za zajištění výroby v požadovaném množství a kvalitě. Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, zkušenosti s obsluhou lisovacích strojů velkou výhodou, základní znalost práce s PC výhodou. Nabízí: odborné zaškolení na pracovišti, možnost zvyšování kvalifikace a kariérního růstu. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování (stravenky), příspěvek na dopravu do zaměstnání až do výše 5 000 Kč (k dispozici také svozová autobusová doprava), placené přesčasy, roční bonus za hospodářské výsledky společnosti, firemní akce, 5 týdnů dovolené. Kontakt: tel. (8:00 - 17:00 hod.) či e-mailem.. Pracoviště: Muramoto manufacturing europe s.r.o., Skandinávská, č.p. 991, 267 53 Žebrák. Informace: Ivana Kovaříková, +420 774 536 801. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 500 Kč Prodavači smíšeného zboží PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ - Místo výkonu práce: Nižbor. Upřesňující informace: nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadavky: ideálně vyučen v oboru, praxe v obchodu výhodou. Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně. Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 100 kč, příspěvek na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, příspěvek na masáže, odměny při životním a pracovním výročí, ročně kvalitativní prémie, poukázky na nákup zboží, pracovní volno 3 dny, možnost pronájmu bytu. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 6:00-14:30hod.), e-mailem (zaslat životopis).. Pracoviště: Coop hořovice, družstvo - nižbor, Křivoklátská, č.p. 71, 267 05 Nižbor. Informace: Milena Procházková, +420 311 548 729. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 200 Kč Pomocní dělníci ve výrobě POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - Místo výkonu práce: Zdice. Doplňující informace: zaměstnání na dobu určitou, možnost zaměstnání na pracovní poměr, DPP nebo DPČ, směnnost - 1 směna / 2 směny. Kontakt: osobně (po telefonické domluvě - Beroun-Centrum), telefonicky, emailem.. Pracoviště: Slavošov, s.r.o. - ariete automotive s.r.o. zdice, Čs. armády, č.p. 957, 267 51 Zdice. Informace: Veaceslav Burghelea, +420 736 760 092. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební klempíři 23 000 Kč Stavební klempíři STAVEBNÍ KLEMPÍŘI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: STAVEBNÍ KLEMPÍŘI - Místo výkonu práce: Beroun. Kontakt: telefonicky, osobně.. Pracoviště: Tomáš chalupa - beroun, Pod Haldou, č.p. 847, 266 01 Beroun 1. Informace: Tomáš Chalupa, +420 603 514 232.

Cábelíci se proti pražskému týmu neprosadili.