Vyšerhad – Hořovicko 4:2

Zápas začal poměrně vyrovnaně. Domácí Vyšehrad měl sice mírnou územní převahu, nic z ní ale nevytěžil. Na první gól se čekalo do 18. minuty. Po faulu na Petra zahrával Nademlejnský trestný kop z rohu šestnáctky a jeho přetažený centr usměrnil na zadní tyči Kovařík do sítě – 0:1. Gól hráče Hořovicka povzbudil a k vidění bylo z jejich strany několik pěkných akcí. A ve 23. minutě po pohledné kombinační akci zakončil Haluška přesnou křižnou střelou – 0:2. S postupem času ovšem začal přebírat domácí celek otěže a hosté se stále častěji uchylovali k nakopávání míčů. V první půli viděli promrzlí diváci ještě jeden gól. Při rohu Vyšehradu ve 34. minutě se hosté dopustili hrubé chyby, kterou Vyšehradští okamžitě potrestali – 1:2. V závěru první půle měli domácí ještě jednu vyložřenou šanci, kterou ale neproměnili.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté. Hned ve 47. minutě se dostali do náznaku šance, po sražené střele Kaufmana ale byl Váňa o půl kroku pozadu. Po chvilce pak postupoval Petr sám na branku, míč si ale ukopl. V 55. minutě přišel pro hosty smolný moment. Dalekonosnou střelu domácího záložníka totiž těsně před Slováčkem, který by jinak míč s přehledem chytil, tečoval Zámeček a balon následně zaplul za záda bezmocného brankáře – 2:2. Od tohoto momentu se hrálo jasně v režii Vyšehradu. Hosté navíc začali s postupem času odpadávat fyzicky. Vyšehrad svou výraznou převahu vyjádřil dvěma góly a dostal se do vedení 4:2. Zdramatizovat závěr mohl v 79. minutě Pobiš, který postupoval sám na branku, domácí gólman jej ale vychytal. V závěrečných deseti minutách domácí zatlačili Hořovicko do defenzivy, další gól ale již nepadl. Jednou Hořovicko zachránilo břevno a jednu šanci chytil brankář Slováček.

Branky za Hořovicko: Kovařík, Haluška. Poločas: 0:2.

Hořovicko: Slováček – Šmíd, Kaufman, Kovařík, Zámeček (61. Lancz) – Votava (46. Pobiš), Větrovský, Bežó, Nademlejnský, Haluška (46. Váňa) – Petr (69. Redžič).