ČFL: Jablonec B - Varnsdorf 1:3, České Budějovice B - Hlavice 2:3, Vlašim - Mladá Boleslav B 2:0, Náchod - Písek 0:2, Letohrad - Slavie B 0:1, Vyšehrad - Plzeň B 0:0, Karlovy Vary - Liberec B 2:1, Králův Dvůr - Sezimovo Ústí 0:1, Žižkov B - Krč 0:0.

Divize A: Prachatice - Hořovicko 0:1, Domažlice - Admira 5:2, Příbram B - Klatovy 11:0, Tachov - Motorlet 0:3, Meteor Praha - Vltavín 1:0, Milevsko - Třeboň 2:0, Benešov - Strakonice 1:3.

KP: Libiš - Černolice 3:1, Zápy - Beroun 3:2, Nové Strašecí - Sp. Příbram 2:1, Velvary - Nymburk 3:0, Úvaly - Benátky 2:6, Semice - St. Boleslav 2:2, Dobrovice - Řevnice 3:0, Vlašim B - Litol 3:0.

I.A: Hvozdnice - Kněževes 2:0, Jesenice - Sedlčany 1:2, Nový Knín - Dobříš 4:2, Milín - Nelahozeves 0:0, Tuchlovice - Velká Dobrá 2:1, Hradišťko - Hořovicko B 4:0, Týnec - Mělník 1:2, Lhota - Tn. Rakovník 1:3.

I.B - A: Loděnice - Vraný 1:1, Brandýsek - Jeneč 0:0, Mutějovice - Městečko 4:1, Braškov - Doksy 1:4, Lány - Pavlíkov 7:0, Senomaty - Lidice 3:1, Slaný - Tuchoměřice 1:0.

I.B - E: Zdice - Nová Ves 1:0, Mníšek - Lety 0:2, Komárov - Rožmitál 2:0, Podlesí - Nečín 1:3, Měchenice - Štěchovice 1:1, Žebrák - Hostomice 2:0, Petrovice - Králův Dvůr B 6:0.

OP: SKP Beroun - Osek 1:5, Nižbor - Trubín 1:3, Tlustice - Cerhovice 2:2, Neumětely - Beroun B 1:3, Zdice B – Zadní Třebaň 1:2, Újezd – Praskolesy 0:2, Loděnice B – Stašov 1:2.

III.A: Tmaň - Svatá 1:3, Tetín - Broumy 8:0, Hýskov - Hudlice 1:3, Chodouň - Kublov 4:1, Cembrit - Karlštejn 3:3, Nižbor B – Lužce 3:2, Nový Jáchymov – Srbsko 2:0.

III.B: Všeradice - Podluhy 3:2, Vižina - Zaječov 5:4, Rpety - Osek B 5:1, Újezd B - Osov 1:2, Neumětely B – Běštín 1:1, Žebrák B – Hostomice B 6:0, Chlumec – Drozdov 0:1.

IV.A: Liteň - Vysoký Újezd 0:2, Mořina - Stašov B 1:3, Všeradice B – Z. Třebaň B X:X, Chyňava – Mořinka 1:0, Tetín B – Chrustenice 4:2, Zdejcina – Svatá B 1:1.

IV.B: Lochovice - Libomyšl 3:0, Rpety B – Březová 1:6, Broumy B – Zaječov B 1:3, Cerhovice B – Felbabka X:X, TlusticeB – Praskolesy B 3:0, Komárov B – Chaloupky 5:0.

KP D: Hořovicko - Kutná Hora 3:0, Neratovice - Kosmonosy 3:1, Čelákovice - Brandýs 4:0, Dobříš - Beroun 5:2, Velim - Rakovník 1:2, Kolín B - Slaný 3:4, Novo Kladno - Kralupy 1:1, Kolín - St. Boleslav 3:5.

I.A D: Komárov - Králův Dvůr 3:0, Zdice - Kralupy 0:6, Loděnice - Mělník 3:2, Všeradice - Milín 4:2.

OPD: Žebrák - V. Újezd 0:7, Hostomice - Hýskov 5:2, Nový Jáchymov - Zadní Třebaň 1:2, Cerhovice - Újezd 1:2.

Liga žáků: Sparta Praha - Most 5:0, Jablonec - Kladno 1:1, Mladá Boleslav - Pardubice 0:0, Plzeň - Liberec 3:2, Č. Budějovice - Hr. Králové 1:1, Vejprnice - Slavie Praha 0:2, Hořovicko - Bohemians 1905 0:13.

KP Ž: Beroun - Sp. Příbram 4:0, Jílové - Vlašim 2:2, Kutná Hora - Tn. Rakovník 0:1, Mělník - Sedlčany 0:3, SK Rakovník - Mnichovo Hradiště 2:0, Benešov - Čelákovice 2:2, Dobříš - Kladno B 1:13, Lysá n. L. - Kosmonosy 2:0.

I.A Ž: Králův Dvůr - Slaný 2:1, Brandýsek - Rakovník 9:2, Beroun B - Mníšek 2:0, Rožmitál - Kročehlavy 0:2.

OPŽA: Nižbor - Všeradice 0:1, Zdice - Zadní Třebaň 0:11, Loděnice - Hýskov 0:9.

OPŽB: Rpety - Zaječov 11:2, Újezd - Osek 1:2, Tlustice - Drozdov 1:3, Žebrák - Hostomice 0:0.

OP ml. Ž: Hostomice - Lochovice 4:0, Rpety - Hudlice 10:0.