ČFL: Králův Dvůr – Sez. Ústí (NE – Hajšman).

Divize: Prachatice – Hořovicko (SO – 10.15 – Cupl).

KP: Zápy – Beroun (SO – Garaja).

I.A: Hradišťko – Hořovicko B (SO – Hron).

I.B – A: Loděnice – Vraný (SO – Slavkovský).

I.B – E: Žebrák– Hostomice (SO – Divílek), Komárov – Rožmitál (SO – Šípek), Petrovice – Králův Dvůr B (NE – Svoboda P.), Zdice – Nová Ves (SO – Hlavička).

OP: Zdice B - Z. Třebáň (NE - Kareš - Plecitý, Červenka), Nižbor - Trubín (SO - Mázdra – Chvátal, Juppa), SKP Beroun - Osek (SO - 10.15 - Tyrš. stad. - Krůta - Filip, Gall), Tlustice - Cerhovice (SO - Sekerka – Drábek, Kareš), Neumětely - Beroun B (SO - Vodička - Filip, Knotek), Újezd - Praskolesy (NE - Hájek - Marx, Pecka), Loděnice B - Stašov (NE - Ryska – Vodička, Ducký).

III.A: N. Jáchymov - Srbsko (NE - Kros), Nižbor B - Lužce (NE - 14 - Pos ml.), Cembrit - Karlštejn (NE - 10.15 - Müller), Chodouň - Kublov (SO - 16.30 Šnajdr), Tetín - Broumy (SO - Závora), Tmaň - Svatá (SO - 10.15 - hř. Chodouň - Marx), Hýskov - Hudlice (SO - Špicl).

III.B: Všeradice - Podluhy (SO - Svoboda), Vižina - Zaječov (SO - 10.15 - Hájek), Rpety - Osek B (SO - Vlachopulos), Žebrák B - Hostomice B (NE - Šnajdr), Neumětely B - Běštín (NE - 14 - Drábek), Újezd B - Osov (SO - Kušo), Chlumec - Drozdov (NE - Bartovský).

IV.A: Všeradice B - Z. Třebáň B (NE - Chvátal), Chyňava - Mořinka (NE - Sekerka), Liteň - V. Újezd (SO - Koza), Tetín B - Chrustenice (NE - Deraj), Zdejcina - Svatá B (NE - Pos st.), Mořina - Stašov B (SO - Deraj).

IV.B: Lochovice - Libomyšl (SO - Bartovský), Broumy B - Zaječov B (NE - Koza), Rpety B - Březová (NE - 14 - Juppa), Cerhovice B - Felbabka (NE - Špicl), Tlustice B - Praskolesy B (NE - Kušo), Komárov B - Chaloupky (NE - Závora).

KP D: Dobříš – Beroun (NE – 10.15/ 12.30 – Glogar, Schořovský), Hořovicko – Kutná Hora (SO – 11/ 13.15 – Krupa, Klečka).

I.A D: Zdice – Kralupy B (SO – 14.15 – Dvořák), Komárov – Králův Dvůr (SO – 10.15 – Anýž), Loděnice – Mělník (SO – 14.15 – Jiřík).

OPD: N. Jáchymov - Z. Třebáň (NE - 13.30 - Kros), Žebrák - V. Újezd (SO - 10.15 - Červenka), Hostomice - Hýskov (SO - 10.15 - Plecitý), Cerhovice - Újezd (NE - 13.45 - Špicl).

ČL Ž: Hořovicko - Bohemians 1905 (NE - 10 - Kříž - ???, Ryska).

KP-Ž: ČL-U Beroun - Sp. Příbram (SO - 9.30/11.10 - Na Ostrově - Jarolímek M. - Knotek, Juppa).

I.A Ž: Beroun B – Mníšek (NE –9.30/ 11.10 – Jarolímek), Králův Dvůr – Slaný (SO – 9.30/ 11.10 – Vilhelm)

OPŽA: Zdice - Z. Třebáň (NE - 14.30 - Červenka), Nižbor - Všeradice (SO - 14 - Juppa), Neumětely - V. Újezd (SO - 14.30 - Knotek), Loděnice - Hýskov (NE - 14.30 - Ducký).

OPŽB: Rpety - Zaječov (SO - 14.30 - Vlachopulos), Újezd - Osek (SO - 14.30 - Kušo), Žebrák - Hostomice (NE - 14.30 - Šnajdr), Tlustice - Drozdov (SO - 14 - Kareš).