Zdice - Lhota 5:1

Fotbal, I.A třída

Zápas začal pro domácí šokem, hosté se totiž hned ve 1. minutě dostali po rohu do vedení. "Pak byla první půle vyrovnaná. Oni měli ještě jednu šanci po standardce, kterou Kasal chytil. Ale víceméně to bylo vyrovnané, bez šancí," uvedl trenér Zdic Vít Stehlík, který s výkonem svých svěřenců nebyl ani trochu spokojen. "O přestávce byla v kabině trochu bouřka," podotkl Stehlík, jehož slova si evidentně hráči vzali k srdci.

Hned ve 48. minutě Zdice dokázaly vyrovnat, když se přímo z rohu trefil Krob - 1:1. S tímto stavem se ale domácí nechtěli spokojit a brzy přišel další důležitý moment. "Při naší standardce hostující gólman úmyslně fauloval v šestnáctce Karla Červenku. Byl vyloučen a my jsme kopali penaltu," uvedl zdický trenér. K pokutovému kopu se postavil Krob a s přehledem poslal Zdice do vedení - 2:1. Domácí i nadále pokračovali v náporu a další šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Červenka se dostal do úniku, udělal kličku brankáři, který jej stáhl a byla z toho opět penalta. K míči se tentokrát postavil Havelka a ani on se nemýlil - 3:1. Čtvrtou branku poté přidal po rychlém protiútoku Kment a v poslední minutě završil zápasový účet opět po rychlé akci Huml. Zdice tak poprvé na jaře zvítězily.

Branky za Zdice: Krob 2 (1 z pk), Havelka z PK, Kment, Huml. Poločas: 0:1.

Zdice: Kasal - Németh, Loubr, Stádník, Křesťan - Havelka, Krob, Svoboda, Huml, Šindelář, Červenka. Střídali: Kment, Novák, Carvan.