Zdice - Nelahozeves 0:2

Zápas byl v prvním poločase značně vyrovnaný. Oba celky si vytvořily pár náznaků šancí, ale skóre se do přestávky nezměnilo. "První půle byla vyrovnaná. Oni byli možná o něco lepší. Soupeř byl agresivnější a bojovnější," uvedl hořovický trenér Vít Stehlík. Po změně stran se situace obrátila. Mírně navrch měli domácí fotbalisté. "Druhá půle vyznívala pro nás až do stavu, kdy jsme dostali gól," uvedl Stehlík, který dodal, že Zdice opět doplatily na neproměňování příležitostí. "Měli jsme šance, nedali jsme ale nic. Karel Červenka šel dvakrát sám na branku, ale nedotáhl to," uvedl Stehlík. Jak už to ve fotbale bývá, když jedno mužstvo nepromění šance, udeří to druhé. To se stalo i ve Zdicích. "Hosté nás potrestali. Po naší chybě jsme dostali gól na 0:1. Pak jsme to otevřeli a dostali jsme druhý gól," dodal trenér Stehlík, který v utkání postrádal tři opory. Kvůli trestu nemohli do hry zasáhnout Krob a Stádník a zranění nepustilo na trávník Křesťana. "Je to moc citelné oslabení. Na lavici jsme měli jen dva kluky z béčka. Kádr je hodně úzký a to se projevilo," dodal Stehlík.

Branky: 74. Novák, 85. Pekárek. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Štefan M. Diváci: 150.

Zdice: Kasal - Német, Carvan, Loubr, Novák, Svoboda, Šindelář, Červenka, Havelka, Kment, Huml. Střídali: Kulhánek, Palek.

Nelahozeves: Lorenc - Vrábel, Vágner, Jindřich, Kaňovský, Novák, Dubský, Pešta, Pekárek, Klempt, Bondarev. Střídali: Miler, Král.