Zdice - Slaný 0:0

Fotbal, I.A třída

V úvodu utkání byli domácí aktivnější. Centr Kroba se otřel v 6. minutě o břevno a gólem zaváněla i situace ze 12. minuty. Po akci Červenky ale hosté zblokovali dvě střely domácích. S postupem času hosté vyrovnali hru a místy byli i aktivnější. Největší šanci Slaného spálil ve 29. minutě Hořejší, který hlavičkoval z hranice malého vápna těsně mimo domácí branku.

Po změně stran se dlouho hrál vyrovnaný fotbal s minimem šancí. Až po hodině hry se domácí dostali do tlaku a vytvořili si i řadu nebezpečných příležitostí. V 62. minutě se po pěkné kombinaci ocitl Červenka sám v šestnáctce, místo střely ale volil přihrávku na obsazeného spoluhráče. O deset minut později pak mohli jít hosté do vedení, když se do otevřené obrany vydali Hořejší s Galbavým. Prvně jmenovaný ale na Kasala nevyzrál. Posledních dvacet minut se hrálo za značné převahy Zdic. Branka Slaného ale pro ně byla začarovaná. Z dobrých pozic nepřekonali Šarocha Krob, Šindelář ani Červenka. V 77. minutě bylo v šestnáctce hostů opět horko, tentokrát se ale ve vyložené šanci srazili oba domácí útočníci. Hosté se snažili udeřit z rychlých protiútoků, nepřesné přihrávky je ale nepustily na dostřel zdické branky. Utkání tak skončilo remízou 0:0.

ŽK: Havelka, Červenka - Hrubík. Rozhodčí: Asník, Beran, Brožek. Poločas: 0:0. Diváků: 130.

Zdice: Kasal - Német, Křesťan, Loubr, Havelka (85. Carvan), Svoboda (83. Novák), Krob, Červenka, Stádník, Šindelář, Huml.

Slaný: Šaroch - Landvojtovič, Šindler, Provazník, Husárek, Průcha, Hořejší (76. Hrdlička), Galbavý, Tauš D., Hrubík (64. Volf), Čablík.