Zdice - Štěchovice 0:2

V prvním poločase měli hosté jasně navrch. Poprvé Štěchovičtí zahrozili v 11. minutě, kdy zahrával Jelínek trestný kop a Kasal musel z rukávu vytáhnout skvělý zákrok. V 15. minutě o sobě dali vědět i domácí. Při rohu hlavičkoval volný Kment nad břevno. To ale bylo od Zdic v první půli vše. Ve 20. minutě se hosté dostali do vedení, když si při centruz trestného kopu naskočil na míč Jelínek a hlavou poslal míč pod břevno - 0:1. Domácí obrana i v následných minutách doslova hořela a několikrát musel zachraňovat Kasal. Druhého gólu se dočkali hosté ve 38. minutě, kdy střílený centr štěchovického kapitána ztečoval jeden z domácích hráčů mimo dosah brankáře Kasala. V závěru první půle mohly Štěchovice přidat třetí branku, při střelách Jelínka a Řeháka ale Kasal čaroval.

O přestávce domácí trenér v šatně zvýšil hlas, na hře to ale příliš znát nebylo. Nebezpečnější byli stále hosté. Nejprve Kasal skvěle vychytal Jelínka a v 56. minutě se domácí brankář vytáhl při střele volného Řeháka. Jiskru naděje mohli domácí zažehnout v 70. minutě, kdy se do dvou šancí dostal Kment, míč ale do branky nedotlačil. Vzápětí mohli hosté pojistit své vedení, ale Jelínek opět na Kasala nevyzrál. V závěru se domácí snažili více tlačit do útoku, ale kromě křižné střely Sluky, se kterou si Macho poradil, se Zdice k ničemu nedostaly. Naopak v závěru mohli hosté přidat třetí branku. Jenže tutové šance Křešiny a Jelínka opět zneškodnil skvlěý Kasal.

Branky:20. Jelínek, 38. Müller. Rozhodčí: Jarolímek M. ŽK: Palek V.(Z). Diváků: 80. Poločas: 0:2.

Zdice: Kasal - Lopušan (58. Štolba), Palek V., Svatý (72. Gerold), Košťálek (46. Sluka), Svoboda, Kosík, Šinták, Palek M., Kment, Carvan.

Štěchovice: Macho - Cihelka, Kousal, Petschl, Janoušek (73. Hájek Ji.), Cienciala,Müller, Křesina, Drechsler, Jelínek, Řehák (88. Hájek Ja.).