Žebrák – Lety 4:1

Na první šanci se nečekalo dlouho, hosté ale ve 4. minutě svou šanci neproměnil. Po chvíli o sobě dali vědět i domácí, Nesnídal rovněž nemířil přesně. Poté se vystřídalo několik šancí na obou stranách, ale skóre se změnilo až v 18. minutě, kdy byl v pokutovém území faulován Nesnídal a z následné penalty poslal kapitán Krejčí Žebrák do vedení – 1:0. Poté byli hosté aktivnější, jenže opět vyhořeli v zakončení, když šance neproměnili Kalivoda a Kratochvíl.

Úvod druhého poločasu vyšel náramně domácímu celku. Hned ve 48. minutě předvedla dvojice Tožička, Kára rychlý protiútok a prvně jmenovaný hráč zvýšil na 2:0. Lety nesložily zbraně a po chvíli unikl domácí obraně Kalivoda a upravil na 2:1. V 56. minutě ovšem domácí opět šli do dvoubrankového vedení, když si Krejčí naskočil na centr Tožičky a hlavou zvýšil na 3:1. Poté převzali hosté iniciativu a zatlačili Žebrák do obrany. Jenže stejně jako v prvním poločase Lety doplatily na slabou koncovku. V závěru utkání dokázali domácí pojistit své vedení, když se po rychlém protiútoku prosadil Kebrle. Žebrák tak nakonec vyhrál 4:1.

Branky: Krejčí 2, Tožička, Kebrle – Kalivoda. Rozhodčí: Šípek. Diváků: 130. Poločas: 1:0.

Žebrák: Ťažký – Lehocký, Jirovský, Roztočil, Nesnídal L., Kára, Křivohlavý, Kuška F., Kebrle, Tožička, Krejčí. Střídali: Zelenka, Raška, Reiser.

Lety: Strnad – Demjanenko, Moni, Kirscher, Nádr, Šůra, Jablonský, Šturma, Kratochvíl, Plánička, Kalivoda. Střídali: Fojt, Císař.

Václav Sameš