Lety – Žebrák 4:2

První smolný moment přišel pro hosty v 16. minutě, kdy si jeden z hráčů Žebráku po centru hlavou srazil míč do vlastní branky. Poté hosté převzali iniciativu a po osmi minutách pohotovou střelou po autovém vhazování vyrovnal Krejčí – 1:1. Tento stav vydržel až do 38. minuty. Pak si Žebrák dal druhého vlastence. V závěru prvního poločasu mohli hosté opět vyrovnat, ale své šance neproměnili. Domácí tak odcházeli do šaten o přestávce s jednogólovým vedením.

Vstup do druhé půle se Žebráku ani trochu nepovedl. Lety vlétly na hřiště jako uragán a během tří minut vstřelily dva góly. Nejprve se prosadil Fojt, který skóroval po rychlé kombinační akci. Čtvrtou branku hostů poté vstřelil hlavou po rohu Šura – 4:1. Ve zbytku utkání se hrál svižný fotbal s množstvím šancí na obou stranách, gól ale padl až v závěrečné minutě, kdy Kebrle využil chyby v domácí rozehrávce a snížil na 4:2.

„Škoda porážky. Mohou za ni do značné míry dva vlastní góly. V sobotu doma hostíme Novou Ves, měli bychom porážku z Letů smazat,“ uvedl trenér Žebráku Miroslav Nesnídal.

Branky: Vlastní 2, Fojt, Šura – Krejčí, Kebrle. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Vočka.

Žebrák: Kačírek – Lehocký, Jirovský, Roztočil, Pajer, Kára, Knop, Kuška, Kebrle, Barborka, Krejčí. Střídal: Zelenka.