Nečín – Žebrák 3:0

Zápas Nečíně s Žebrákem nabídl především v prvním poločase oboustranně útočný fotbal, při němž oba brankáři neměli o práci nouzi. K radosti domácích fanoušků však Kubín zůstal do konce nepřekonán, zatímco jeho protějšek Ťažký přes řadu výborných zákroků lovil nakonec třikrát míč ze své sítě.

Poprvé Nečínští udeřili po půlhodině hry a trefa P. Gregora stála opravdu za to. Levačkou se z úhlu volejem opřel do míče a jeho rána se zastavila ve vzdálenějším rohu hostující branky.

Poté mohli hosté vyrovnat, Tožička ani Filip Kuška ale domácího brankáře nepřekonali. Stejně se dařilo domácímu kanonýrovi M. Gregorovi, který tentokrát střílel slepými. Nicméně ještě do přestávky tento hráč vydláždil uličku svému bratrovi, který se podruhé zapsal mezi střelce – 2:0.

Po přestávce se už domácím tolik nedařilo, byť mohli několikrát své vedení pojistit. Podobně se vedlo také Žebráku. Ve vyložené šanci neuspěl Kára. Vítězství Nečíně pojistil až v samém závěru utkání Suchan. Za jeho pumelenicí z rohu velkého vápna, která zaplula ke vzdálenější tyči, se gólman Žebráku Ťažký jen smutně ohlédl – 3:0. V sobotu hostí Žebrák v okresním derby Hostomice.

Branky: P. Gregor 2, Suchan. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 0:2. Poločas: 2:0.

Nečín: Kubín - P. Vacek, Vršecký, V. Vacek, Petřina, D. Budínský (Kozohorský), Čížek, Suchan, Doubek (Novák), P. Gregor, M. Gregor.

Žebrák: Ťažký – Lehocký, Jirovský, Roztočil, Pajer, Kára, Knop, Kuška F., Kebrle, Tožička, Krejčí. Střídali: Křivohlavý, Zelenka, Hlavsa.