Zličín - Beroun 2:0

Fotbal, příprava

V úvodních minutách byli aktivnější berounští hráči a již ve druhé minutě se mohli dostat do vedení. Lukáš Novák krásnou přihrávkou vybídl ke skórování Michala Nováka, který ale osamocen přestřelil z malého vápna prázdnou branku. Po chvilce se v dobré šanci objevil Marek Horel, ale rovněž neuspěl. Poté o sobě dali vědět i domácí, kteří zahrávali několik nebezpečných standardek, při nichž brankář Herco zlikvidoval dvě vyložené šance. Poté se hra vyrovnala a i když se oba celky snažily o kombinační hru, další šance dlouho nepřicházely. Až v 34. minutě se ocitl sám před zličínskou brankou Horel, ale jeho střela mířila nad. V závěru první pětačtyřicetiminutovky pak parádně zakroutil trestný kop Grajcar, domácí gólman ale jeho střelu mířící do šibenice bravurně zneškodnil.

Ve druhém poločase dal trenér Lacina příležitost i hráčům širšího kádru a Zličín převzal iniciativu. Paradoxně první větší šanci si ale vypracoval Beroun. Střela Michala Nováka z hranice šestnáctky olízla břevno. Poté byli domácí fotbalisté častěji u míče a v 75. minutě mohli jít do vedení, Csekei ale skvěle vyrazil hlavičku zličínského útočníka. O dvě minuty později se již Zličín dočkal. Po centru zůstal na hranici malého vápna zcela osamocen domácí hráč a berounský brankář nemohl na jeho hlavičku dosáhnout - 1:0. Po chvilce mohlo být srovnáno. Nejprve si domácí fotbalisté při berounské standardce málem vstřelili vlastní gól, v 80. minutě pak po rychlé akci Michal Novák rozezvučel podruhé v utkání břevno. V samém závěru utkání domácí ještě podnikli brejk do otevřené berounské obrany a výsledkem bylo vedení 2:0.

Český Lev - Union Beroun: Herco (Csekei) – Frajer, Vopěnka, Lehovič, Přibyl, Grajcar, Novák Miloš, Novák L., Šíma, Novák Michal, Horel. Střídali: Urban, Kabát, Choc, Krůta.