Z počátečního oťukávání probrala diváky situace ze sedmé minuty, kdy brankář Herco včas vyběhl před nabíhajícím Melechovským. Jirny si vypracovaly v úvodu mírnou převahu, z níž vytěžily několik rohů, ale bez efektu. Hořovicko hrálo od začátku na hraně svých možností, takže se hra přelévala z jedné strany na druhou. V jeho snaze ho zastavila zbytečná ztráta míče před pokutovým územím, kterou parádní střelou potrestal Pokorný.


Gól však domácí nerozhodil, začali se více prosazovat dopředu, ale pokusy Nademlejnského a Kaufmana zůstaly nevyužity. Po půlhodině došlo k souboji o míč v podání Melechovského a Kaufmana, po němž přistál domácí hráč z výšky tvrdě na zem. Utkání bylo přerušeno, domácí stoper musel být odvezen záchrankou. „Má zlomené obě kosti na levé ruce, není to příjemné," hlásil z nemocnice absentující kapitán Jan Bežó mladší. Ještě než sanitka odjela, snesla se na stadion pod Remízkem gólová radost. Tomáš Březina napřáhl parádně a z velké dálky vyrovnal na 1:1. Oba celky se pak snažily strhnout vedení na svojí stranu, ale ani jeden neuspěl.

Vyrovnaná partie pokračovala i ve druhé půli. Ve velké šanci se jako první ocitli hosté, ale Stöckner mířil nad Hercovu branku. Na druhé straně se před brankáře Čápa dostal Aubrecht, ale nestačil míč špičkou lépe píchnout. Po hodině bylo znát, že domácím docházejí síly, nejprve ještě Herco šanci Jiren pokryl, ale na tečovanou střelu Křečka už nestačil.


Hořovicko se sice snažilo o vyrovnání, jenže hosté zkušeně vedení uhájili, do šance se dral Mach, ale marně. „Myslím, že na hřišti nebylo poznat, že hraje třetí mužstvo tabulky s posledním. Soupeř to s námi neměl jednoduché, naše hra měla určitou kvalitu. Byly tam zajímavé individuální výkony, ale na body nám to nestačilo," hodnotil utkání trenér domácích Pavel Aubrecht, který dodal: „Víc než ztráta bodů mě ale trápí těžké zranění Luďka Kaufmana."


Hořovicko – Jirny 1:2 (1:1). Branky: 35. Březina – 16. Pokorný, 70. Křeček. Rozhodčí: Němec, Kouba, Grimm. ŽK: Melechovský (JIR). Diváků: 150. FK Hořovicko: Herco, Kaufman (31. Aubrecht ml.), Šubert, Mojdl, Krůta (85. Bělohlávek), Vrabec, Hašek, Březina (80. Mach), Pelikán T., Zítek, Nademlejnský. Trenér: Aubrecht st.