Nejtěžší práci měl tým ze Závodí.

Cembrit Beroun – Zdejcina 4:0 (0:0)

Berounské derby mělo dobrou diváckou kulisu a fotbal přítomné nenudil. Dobře připravená hrací plocha byla umrzlá, postupně se měnila na zrádný a kluzký terén. Závodský favorit nedal úvodní dvě šance, Zdejcina odpověděla stejným kalibrem, domácí podržel brankář Červený. Dokud měli hosté dostatek sil, vyhrávali i osobní souboje. Po vedoucí brance převzal Cembrit plně iniciativu a připsal si důležitou výhru.

Po opatrném začátku vyrazil brankář hostů Sládkovi centr a hlavičku Beňovi chytil. V 14. minutě měl D. Novotný na kopačkách tutovku, ale trefil pouze nohy brankáře Šafránka. Po chvíli Červený chytil jasný gól Vokáčovi, zanedlouho se vyznamenal při jedovaté střele Choce. V úplně největší brankové příležitosti se ocitl v 40. minutě Sládek, po rohovém kopu zůstal na hranici malého vápna neobsazený minul těsně branku.

Klíčový moment utkání se zrodil v 50. minutě, kdy Landa a po něm Vydra vyhráli souboje na vlastní polovině, míč směroval do křídelního prostoru k Paluskovi, z jehož přihrávky zakončoval Vydra, brankář vyrazil, ale domácí hráč dorazil do sítě.

Pak přišly chvíle Romana Palusky, který v 57. minutě nastřelil tyč. V 75. minutě ideálně Vydra vydláždil uličku pro Palusku a ten z očí do očí brankáři dal na 2:0. V 81. minutě rozehrál Landa na Vydru, jenž nabídl sólo pro Palusku, který dal podél brankáře na 3:0. Po chvíli Vydrovu střelu zastavilo břevno. V závěru vystihli domácí nepřesnou rozehrávku a v přečíslení dva na jednoho D. Novotný přihrál Paluskovi a ten zkompletoval hattrick.