Králův Dvůr - Ml. Boleslav B 1:2

Domácím vyšel vstup náramně a v 9. minutě se dostali do vedení, když se po rohu nejlépe ve skrumáži orientoval Sabou, který přeloboval brankáře Vorla. Poté Králodvorští trochu vypadli z tempa a aktivitu převzali hosté. Kromě střely Tvarohy ze 17. minuty se ale k ničemu nedostali. Naopak v závěru první půle mohl Králův Dvůr zvýšit své vedení. Po pěkné kombinaci ovšem Kyklhorn ve vyložené šanci střílel těsně vedle branky a pohotovou střelu Tlustého vyškrábl Vorel na roh.

Po změně stran se dvacet minut bojovalo ve středu hřiště bez jakékoliv šance. Poté to začalo vypadat, jako by domácím docházela šťáva. Proti pěkné střele Himla sice musel zasahovat Vorel, to ale bylo ze strany Králova Dvora vše. Naopak Mladá Boleslav získávala převahu a nakonec se dočkala i vyrovnání. V 68. minutě propadl přetažený centr až k volnému Procházkovi a jeho technický pokus skončil i přes snahy Čaby v síti - 1:1. Poté se oba celky snažily strhnout vedení na svou stranu. Jenže tečovaná střela v podání Procházky skončila těsně vedle levé tyče a nepřesně mířil poté i Sabou. Když už se zdálo, že se body rozdělí, přišel blesk z čistého nebe. Ve třetí minutě nastavení si Králodvorští nepohlídali přetažený centr a volný Ščuk propálil Čabu. Mladá Boleslav B si tak odvezla plný počet bodů.

Branky: 9. Sabou - 68. Procházka, 90. (+3) Ščuk. Rozhodčí: Grimm. ŽK: Mrvík (MB). Poločas: 1:0. Diváci: 360.

Králův Dvůr: Čaba - Bureš, Bláha, Šilhavý - Novák S. (80. Machovec), Himl, Sabou, Frydrych (88. Minařík) - Kyklhorn - Novák M., Tlustý (60. Juckem).

Mladá Boleslav B: Vorel - Mrvík, Charuza, Horák, Borovička, Dudka, Schubert (63. Synek), Volf (80. Hadziresic), Tvaroha (63. Ščuk), Hrdlička, Procházka.