Hostomice – Rožmitál 5:3

Domácí odehráli první poločas velmi dobře. Hned ve druhé minutě šly Hostomice do vedení, když Spoustův centr z rohu vypadl brankáři Rožmitálu za brankovou čáru. Po čtvrthodině pak předvedl Bábíček parádní sólo přes několik hráčů, udělal kličku i brankáři a poslal míč do prázdné branky. Ve 30. minutě domácí přidali třetí branku. Po faulu na Hadrabu rozhodčí odpískal penaltu a brankář Bohuněk ji s přehledem proměnil. Hosté toho v prvním poločase moc nepředvedli a vypadalo to, že utkání je rozhodnuté.

Jenže Hostomičtí po přestávce přestali hrát a hosté se během patnácti minut vrátili do utkání. Po pěti minutách se prosadil hlavou Hofman a v 61. minutě už byl stav 3:2. Hosté zahrávali trestný kop zpoza vápna a střela Váněho o zeď změnila směr do protipohybu brankáře Bohuňka. Rožmitálští ještě více ožili, několik jejich nebezpečných akcí ale zastavil praporek pomezního. Snahu hostů o vyrovnání pak hodně zkomplikoval Leitermann, který neudržel nervy na uzdě a po jeho zkratu nemohlo následovat nic jiného než vyloučení. Od tohoto momentu opět na hřišti kralovali domácí. Střelu Lenkvíka sice brankář Zrno parádně vyškrábl nad břevno, v 80. minutě ale již Hostomice přidaly pojistku. Velek v šestnáctce stáhl unikajícího Hadrabu a následně nařízenou penaltu opět s přehledem proměnil brankář Bohuněk., Hned vzápětí pak se po centru Lenkvíka hlavou prosadil Spousta a bylo to 5:2. Hosté ještě dokázali v samém závěru zkorigovat stav na 5:3, když po trestném kopu a několika sražených střelách dorazil míč do sítě Závodný.

Branky: Bohuněk 2 (obě z pen.), Spousta 2, Bábíček A. – Váně, Hofman, Závodný. Rozhodčí: Hájek L. ČK: 75. Leitermann (R). Poločas: 3:0.

Hostomice: Bohuněk – Budil, Koryta, Maršálek, Bábíček, Lenkvík, Kačírek Martin, Kačírek Michal (75. Sluka), Laitl, Spousta, Hadraba (90. Kačírek Jan).