Březová – Běštín 1:2

V úvodu domácí soupeře nepustili za polovinu, přesto měli první šanci hosté. Tu ale nedokázali využít. Postupně se hra vyrovnala a ve 20. minutě se domácí dočkali gólu, když se po skrumáži prosadil Spousta. O šest minut později se hosté dožadovali penalty, rozhodčí ale jejich volání nevyslyšel. Ve 32. minutě se ale Běštín pokutového přece jen dočkal a z desítky Veselík nechytatelnou střelou vyrovnal na 1:1. Vzápětí se mohlo znovu měnit skóre. Domácí Zajíc přešel přes půl hřiště, ale nastřelil jen tyč. V samém závěru poločasu měli ještě šanci hosté, ale ofsajd jejich akci ukončil.

Do druhé půle poslali domácí do hry mladého Vokáče, který vystřídal Mencla. Ten po odchodu ze hřiště prohlásil, že končí s fotbalem. Pro Březovou by určitě bylo ztrátou, přijít o nejlepšího střelce. Běštín i ve druhém poločase spoléhal na dlouhé nákopy, ze kterých těžil především rychlý Ryšavý. Hosté nakonec dokázali jít do vedení, když Šebek prudkou střelou z hranice šestnáctky překvapil brankáře Košťálka – 1:2. A protože domácí ze závěrečného tlaku nic nevytěžili, i když měli několik šancí, tak radost z vítězství zůstala u hostů, kteří si nečekaně odvezli tři body

Březová: Košťálek Martin – Kalina, Spousta Jan, Košťálek Marek, Resl, Dupač, Müller, Hošek, Žák (Vokáč Zb.), Zajíc, Mencl (Vokáč ml.).

Běštín: Vinš – Rusinkovič, Vrba, Veselík, Rubáš, Bohata, Juráň, Kuřec, Šebek, Ryšavý, Šťáhlavský (Hrkal).