Březová – Zaječov 2:0

Začátek utkání nenaznačoval, že se v prvním poločase se bude více diskutovat, než hrát. Vzruch přinesla až 20. minuta, kdy rozhodčí vyloučil Velvarského. Domácí začali přesilovku úspěšně a již ve 25. minutě Čapek razantní střelou ze třiceti metrů překvapil Moulise, který si sice na míč sáhl, ale gólu přesto nezabránil – 1:0. Hosté mohli po chvíli vyrovnat, ale to by musel Hrabák trefit centr z pravé strany. Ve 35. minutě pak Čapek ve vyložené pozici místo zakončení volil přihrávku, kterou obrana odvrátila. V závěru poločasu odstoupil kvůli zranění hostující Ungr a již na střídačce obdržel červenou kartu za nevhodný komentář na adresu rozhodčího. Poslední šanci prvního poločasu pak spálil domácí Čapek.

Ve druhé půli se Zaječovu, i když hrál oslaben, začalo dařit. Hosté byli domácím více než vyrovnaným soupeřem, ale v koncovce se trápili. Ve 47. minutě se domácí Dupač dostal na dostřel, ale jeho zakončení skončilo u Moulise, který podal kvalitní výkon. Poté přišly dvě šance Hrabáka, ale ani on úspěšný nebyl. A podobně poté dopadl i Tauš, který obešel i brankáře, ale po jeho zakončení zabránil jistému gólu obětavým zákrokem obránce Spousta. Když hosté nedokázali využít své tutové šance, udeřili domácí. Zbyněk Vokáč předvedl fotbalovou parádu, když z otočky prudkou střelou orazítkoval břevno, k odraženému míči se dostal Mencl, který prostřelil brankáře – 2:0.

V 75. minutě bylo opět na hřišti rušno, když rozhodčí Vlachopulos konečně vykázal dva diváky, kteří jej po celé utkání častovali sprostými nadávkami. Utkání se pak dohrálo v poklidu. Zaječov měl šance i na vyrovnání. V 80. minutě nádhernou střelu Somra vyškrábl Koštálek konečky prstů nad břevno. A když v 85. minutě neproměnil Somr ani penaltu, tak se domácí mohli radovat z vítězství. Poslední šance Čapka z 90. minuty, kdy postupoval sám na branku, již gól nepřinesla. Zaječov doplatil na střeleckou mizérii, i tak ale dokázal, že umístění v horních patrech tabulky není náhodné.

Branky: Čapek, Mencl. Rozhodčí: Vlachopulos A. Diváci: 40. Poločas: 1:0. ŽK: Anýž, Stelšovský, Somr, Moulis, Kalina, Mencl. ČK: Velvarský, Ungr (oba Z).