„Umístění na druhém místě tabulky považujeme za velký úspěch. Povedl se nám podzim. Tam jsme navíc dokázali v Oseku v odloženém utkání remizovat, když jsme měli více než na plichtu," uvedl Jan Spousta.

Březová po podzimu pomýšlela na postup, ale své postavení ztratila. „Vstup do jarní části se nám vůbec nevyvedl. Moc mě mrzí porážky hlavně v domácím prostředí. Přece jen ale nastal zlom a do konce sezony už jsme neprohráli. Zvláště si ceníme vítězství v předposledním kole nad Osekem, který po vysoké výhře nad Chaloupkami první místo uhájil," uvedl bývalý obávaný exekutor trestňáků.

PETR VESELÝ patřil ke stěžejním kamenům záchranářských prací chlumeckých fotbalistů.
Schreiber: Myslel jsem, že sestupujeme


Březová zůstala v tabulce druhá. „Myslím si, že Osek postoupil zaslouženě," vysekl Spousta poklonu postupujícímu celku. Jeho tým zůstává ve třetí třídě, kterou čeká velká změna. „Soutěž bude po reorganizaci a podle mě bude mít větší kvalitu. Musíme se důkladně připravit, nesmí nám utéct začátek jako se nám stalo nyní v jarní části," uvedl Jan Spousta.

Společně s trenérem Zbyňkem Vokáčem se už zamysleli nad hráčským kádrem. „Ten do podzimu zůstává, naopak by měla přijít velká posila, která projevila sama zájem hrát za Březovou," je tajný Spousta.


Druhý celek západní skupiny třetí třídy by měl hrát nadále své zápasy na hřišti ve Bzové. „Jsme spokojení a již teď se těšíme na utkání se Spartakem Žebrák, kde prý končí předseda Emil Lehocký. Ale to je jejich problém," rýpl si do tábora soupeře Jan Spousta.

Závod světového poháru GrandPrix Beroun ve skateboardingu pořádá Tomáš Vintr.
Beroun opět přivítá skateboardovou elitu


„Věřím, že trenér Zbyněk Vokáč dokáže tým připravit na náročnější zápasy. Musím poděkovat bývalým hráčům, kteří se podílejí dále na naší činnosti jako funkcionáři. Všechny zdravím sloganem Víta Holubce: Sportu zdar a fotbalu zvlášť!" usmíval se březovský vedoucí týmu.

Reportáž z Březové připravil Viktor Pavlis.