Do šlágru vstoupily Broumy doslova skvěle a v 7. minutě již vedli domácí 2:0. Poté předváděly Broumy velkou bojovnost, přesto se ve 23. minutě Stašov dočkal snížení. V závěru poločasu ovšem měli hosté smůlu, když si dali vlastní branku. Po změně stran byl Stašov častěji u míče a domácí několikrát musel podržet brankář Schovánek. Navíc hosté zahodili některé šance, jako například Bartoš, který netrefil odkrytou branku. S přibývajícím časem si Stašov vytvořil tlak, gólu na 3:2 se ale hosté dočkali až v 85. minutě, kdy centr Kuličky skončil za pomoci obránců za zády Schovánka. Poté vrhli hosté všechny síly do útoku a k vyrovnání jim chyběla snad trocha štěstí. Broumy totiž dvakrát zachránila tyč. Stašov tedy prohrál v Broumech 2:3 a přepustil tak soupeři vedení v tabulce.

Dařilo se třetím Rpetům, které na své půdě porazily v souboji třetího se čtvrtým celkem tabulky nevyzpytatelnou Březovou 3:2. Nejvíce branek viděli o víkendu diváci v Komárově. V souboji dvou rezervních celků ohrožených sestupem padlo celkem osm branek, šťastnější byli domácí, kteří porazili béčko Šemíků 5:3.

Souboj dvou celků z lepšího středu tabulky byl k vidění na hřišti Felbabky, kam přijely Hostomice B. V prvním poločase měli více šancí domácí, přesto se do vedení dostaly Hostomice. Hráči Felbabky ovšem do půle srovnali gólem ze standardky a po změně stran, taktéž po standardní situaci, dokonali obrat na 2:1. Poté se hrál vyrovnaný fotbal solidní úrovně. Zápas se zlomil po dvou slepených gólech hostomického béčka. Domácí dvojité inkasování srazilo do kolen a již se k ničemu nedostali. Naopak Hostomice v závěru přidaly pojistku a díky vítězství se v tabulce dotáhly na čtvrtou Březovou.

Celkově se v uplynulém kole dařilo celkům bojujícím o udržení. Kromě již zmiňovaného vítězství posledního Komárova B se vítězství dočkal i třináctý Běštín, který nečekaně vyhrál na půdě Oseka B. Jednoznačnou výhru zaznamenal i Žebrák B, který deklasoval družstvo Zaječova na jeho půdě 5:2. Hosté o svém vítězství rozhodli čtyřmi góly ve druhém poločase. Doplňme, že Zaječov se na jaře trápí a na první jarní bod zatím marně čeká.

Překvapivé tři body vybojovali i fotbalisté Újezda B. Ti hráli na půdě Podluh o poločase nerozhodně 2:2. Po změně stran již skórovali jen hosté, kteří si nakonec odvezli vítězství 4:2.

Felbabka – Hostomice B 2:4 (1:1), branky: Javůrek, Bednář – Poluk, Spousta, O. Kačírek, Kubišta, diváci: 60, rozhodčí: Špicl. Komárov B – Neumětely B 5:3 (3:1), branky: Jánský Václav, Martinkovič Jakub 2, Bohuslav Cíza, Jiří Palek – Josef Šebek, Miroslav Chvojka 2, diváci: 50, rozhodčí: Vodička. Broumy – Stašov 3:2 (3:1), branky: Spurný, Pergler, Laštovička – Hubáček, Kulička, diváci: 100, rozhodčí: Šnajdr – Kareš, Ryska. Rpety – Březová 3:2 (1:0), branky: J. Langer 2, Mojdl – Miller, Žák, diváci: 30, rozhodčí: Vlachopulos A. Podluhy – Újezd B 2:4 (2:2), branky: Vacherlohn, Bažata – Šebek 2, Zelenka, Krůta, diváci: 50, rozhodčí: Plecitý. Zaječov – Žebrák B 2:5 (1:1), branky: Solar, Stelšovský – Raška 2, J. Nováček, Sklenář, O. Kuška, diváci: 30, rozhodčí: Závora. Osek B – Běštín 1:4 (0:2), branky: Kolář – Kuřec 2, Veselík, Ryška, diváci: 40, rozhodčí: Sekerka.

1. Broumy⋌ 16 11 4 ­ 1 50:23 37

2. Stašov⋌ 16 11 3­  2 55:20 36

3. Rpety⋌ 16 11 0 ­ 5 49:37 33

4. SK Březová⋌ 16  7 5 ­ 4 45:28 26

5. Hostomice B⋌ 16  8 2  6­ 41:31 26

6. Osek B⋌ 16  7 3  6­ 39:36 24

7. Felbabka⋌ 16  7 2 ­ 7 28:31 23

8. Podluhy⋌ 16  6 4 ­ 6 46:30 22